Szukaj

Brad Pitt dał plamę, Angelina Jolie zaciera ręce. Konflikt gwiazd już odbija się na przyszłości ich pełnoletniego syna

Brad Pitt, Angelina Jolie, Maddox syn

Brad Pitt nie pomógł Maddoxowi w wyborze szkoły

Brad Pitt nie jest obecny w życiu Maddoxa. Świadczyć może o tym fakt, że nie pomógł nastolatkowi w wyborze college’u. Z pomocą przyszła za to Angelina Jolie, która skutecznie odsunęła Brada od dorosłego dziecka.

Od momentu, w którym Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się, aktor ma utrudnione kontakty z dziećmi. Chociaż zacięcie walczył o opiekę nad nimi, nie zawsze jest obecny w ich życiu. Świadczyć może o tym fakt, że to nie on, a Jolie spędziła ostatnie pięć miesięcy pomagając synowi w wyborze szkoły policealnej.

Aktorka towarzyszyła synowi podczas podróży po uniwersytetach zarówno w USA, jak i za granicą. Tata nastolatka został odsunięty od tych ważnych wizyt:

Brad jest tak dumny z Maddoxa i chciałby pomagać mu w wyborze szkoły. Jak na razie się na to nie zanosi. To jednak nie z jego wyboru – przyznało źródło HollywoodLife. 

Pitt chciałby bardziej się zaangażować, ale Jolie wyraźnie zaznaczyła, że to jest jej rola:

Bradowi ciężko jest z tym, że został wypchnięty na zewnątrz. Zwłaszcza, że zauważa, że Angelina doskonale bawi się z dziećmi, podczas gdy on jest zajęty pracą – dodała osoba z ich otoczenia.

W ostatnim czasie Angelina i Maddox zwiedzili kampus Uniwersytetu Nowojorskiego. Nieco wcześniej aktorka zabrała nastolatka do Korei Południowej. Podczas pobytu w stolicy Seulu zatrzymali się w kilku szkołach, aby Maddox mógł zobaczyć, jak wygląda nauka w azjatyckich placówkach.

Syn Pitta i Jolie uczy się języka koreańskiego. Niewykluczone więc, że jako pierwszy z szóstki rodzeństwa wyfrunie z rodzinnego gniazda i przeprowadzi się ze Stanów Zjednoczonych do azjatyckiego kraju – Korei lub Japonii.

Myślicie, że Brad zaakceptuje jego wybór?

Elegancka Angelina Jolie ze wszystkimi swoimi dziećmi w kinie. Ale się zmienili!

Totalnie odmieniona Charlize Theron na Oscarach 2019! Dla Brada Pitta zmienia się w klona Angeliny Jolie?!

Oscary: Zjawiskowa Angelina Jolie zawsze wyglądała jak marzenie! Nawet podczas swojego debiutu, gdy miała 10 lat!


Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

×