Szukaj

Angelina Jolie triumfuje. Udało jej się zniszczyć relację Brada Pitta z jednym z ich dzieci!

Brad Pitt Angelina Jolie dzieci

Brad Pitt Angelina Jolie dzieci

Angelina Jolie zniechęciła Maddoxa do Brada Pitta

Miało być polubownie i w cywilizowany sposób – ostatecznie rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie zamienił się w wojnę podjazdową na obelgi, złośliwości i okrucieństwo. Wszystko dlatego, że gdy mieli jeszcze szansę, nie zdołali dogadać się w sprawie dzieci. Ostatecznie sprawa rozwodowa nadal nie została sfinalizowana, bo małżeństwo walczy o opiekę nad szóstką pociech. Wygląda jednak na to, że Angelina właśnie wygrała pierwsze starcie.

Maddox Jolie-Pitt jest najstarszym synem hollywoodzkiej pary. Ponoć cała awantura z rozwodem zaczęła się od jego sprzeczki z ojcem na pokładzie samolotu – miało dojść do wyzwisk i rękoczynów, a Angelina po tym zdarzeniu wniosła pozew. Przez jakiś czas twierdzono, że Maddox nie chce być widywany z matką publicznie, ale szybko okazało się, że to z ojcem nie chce mieć nic wspólnego. Ma do niego wstręt za to, co zrobił swojej słynnej małżonce i żal o to, że rozbił ich rodzinę.

Jak donoszą zagraniczne tabloidy, jego relacja z Jolie jest silniejsza niż kiedykolwiek:

Relacja Angeliny z Maddoxem nigdy nie była mocniejsza, mają specjalną więź od zawsze, ale od zamieszania z rozwodem ich kontakty jedynie się umocniły. Polegają na sobie. On zawsze był mądrzejszy niż wskazuje na to jego wiek i od kiedy Angelina rozstała się z Bradem, wykazuje się ogromną dojrzałością i mądrością większą, niż przeciętny 17-latek – twierdzi znajomy pary

Zamiast spotykać się ze znajomymi, zajmuje się rodzeństwem. Zamiast biegać za piłką, pomaga matce w domu i skupia się na nauce:

Maddox zawsze pomagał młodszemu rodzeństwu. Jest prawdziwym błogosławieństwem dla Angeliny, choć ona nie narzuca mu niczego i mówi, że powinien żyć swoim życiem. Jest jej dumą i radością, rozjaśnia się zawsze gdy o nim mówi – dodaje źródło tabloidu

 

 

Angelina adoptowała Maddoxa w Kambodży w 2002 roku. To była „miłość od pierwszego wejrzenia”. Brad nie miał szans wygrać bitwy o najstarszego syna.

Choroba wyniszcza Angelinę Jolie! Na jej twarzy zaszły nieodwracalne zmiany!

Boska Angelina Jolie ma swojego klona! Znana piosenkarka wygląda jak jej siostra bliźniaczka!

Angelina Jolie oszukała wszystkich! Wzięła cichy ślub z multimilionerem! Sensacyjne doniesienia tabloidu


Angelina Jolie z dziećmi w Paryżu (Luwr)

Angelina Jolie z dziećmi w Paryżu (Luwr)

Maddox Joli-Pitt na Luwrze

Maddox Joli-Pitt na Luwrze

Angelina Jolie z dziećmi w Paryżu (Luwr)

Angelina Jolie z dziećmi w Paryżu (Luwr)

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×