Borys Szyc wyprawił synowi huczne urodziny. Roczek uczcili na wypasie. Pierwszy raz widzimy piętrowy dom aktora

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - urodziny synka

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - urodziny synka

Synek Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej obchodzi pierwsze urodziny. Urocze zdjęcia z imprezy pojawiły się w social mediach. Było "na bogato". Henio wygląda na zadowolonego, podobnie jak fani. Pierwszy raz mogli zobaczyć, jak wygląda wnętrze piętrowego domu aktora.

Borys Szyc pod koniec marca 2020 roku został ojcem. To był początek pandemii, więc okoliczności sprawiły, że cała rodzina mogła spędzać czas w domu.  Aktor nie ukrywał, że jest mu to bardzo na rękę. Pod jednym z postów pisał.

W zasadzie to zamknięte teatry są dla nas, świeżych tatusiów, swego rodzaju błogosławieństwem. Tak. Tęsknię, za publicznością, sceną i normalnością. Ale ten czas by mnie ominął, a jest bezcenny – napisał Paweł Konic, na co Szyc odpowiedział krótko: – Dokładnie!

Od momentu narodzin syna Szyc nie szczędzi fanom uroczych kadrów z udziałem malucha. Aktor oszalał ze szczęścia, że Henio pojawił się w jego życiu. Również mama malucha – Justyna Nagłowska nie posiada się z radości. Czas szybko mija i Henio właśnie skończył rok. Zobaczcie, jak Szyc i jego rodzina świętowali ten ważny dzień.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska świętują pierwsze urodziny synka

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są parą od niemal ośmiu lat, ale poznali się znacznie wcześniej, bo w 2006 roku. Oboje byli jeszcze dwudziestoparolatkami i pracowali razem przy spektaklu. Borys grał syna Krystyny Jandy, a Justyna była asystentką słynnej aktorki. Tamto spotkanie przyniosło krótkotrwały związek, po którym oboje szukali spełnienia z innymi partnerami.

Ponowne spotkanie zaowocowało kilka lat temu drugą próbą, która doprowadziła ich pod koniec ubiegłego roku na ślubny kobierzec, gdy Justyna już była w zaawansowanej ciąży. Informacją o ślubie podzielili się z internautami w ostatnich godzinach starego roku.

W marcu pojawił się na świecie Henio, owoc ich miłości. Chłopiec właśnie świętuje swoje pierwsze urodziny. Zdjęciami z przyjęcia podzieliła się w sieci jego dumna mama. W opisie zdradziła, że nie było gości, bo sytuacja pandemiczna nie pozwala na huczne przyjęcia, za to było mnóstwo miłości i wzruszeń.

Henio skończył rok! To był najdziwniejszy rok w moim życiu. Ale też najpiękniejszy. Kolejny raz nosiłam w sobie dwa serca i nauczyłam się kochać jeszcze mocniej. Pandemia dała nam szansę zwolnić i pobyć w tych najważniejszych chwilach razem. Dziś nie było na urodzinkach gości. Ale było wszystko, co daje mi radość. Moja rodzina, moje córeczki, mój mąż i mój synek. Heniutku jesteś cudem. Kochamy Cię do szaleństwa. Kochanie @borys.szyc dziękuję Ci, że jesteś rodzicem na równi ze mną, jesteśmy najlepszą drużyną. Zbudowałeś tak piękną więź z synem, że patrząc na Was za każdym razem czuję wzruszenie. O rany ile dziś różnych emocji i wzruszeń. Czuję taką wdzięczność, że chyba świecę. Dziękujemy za Wszystkie życzenia. #urodzinki #roczek #henio #synek #rodzina

Nie mniej pięknie dzień urodzin Henia opisał na Instagramie jego dumny ojciec, Borys Szyc.

Pojawił się rok temu w pierwszy dzień wiosny. I choć padał dziś śnieg, patrząc na niego jest nam bardzo ciepło w sercu. Rok w pandemii Heniutku…przeszliśmy go dzięki Tobie z uśmiechem na ustach. Dziękuję ci kochanie @jus_naglowska za ten cud, który wydałaś na świat, za Twoją czułość, opiekę i wysiłek. Rośnij zdrowy kochany synku! Dziękujemy Ci za Twój uśmiech! Jesteś naprawdę gość!

Pod postami Nagłowskiej i Szyca pojawiło się niemało zachwytów. Henio to taki słodziak, że internauci aż się rozpływają. Uwagę oczywiście skradł solenizant, ale nie sposób też nie zwrócić uwagi na wnętrza, w jakich mieszka aktor z rodziną. To piętrowy, bardzo zadbany dom. Dużo drewna, stylowo urządzone wnętrza przyciągają uwagę.

Zdjęcia w galerii.


Borys Szyc i Justyna Nagłowska - urodziny synka

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - urodziny synka

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - urodziny synka

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - urodziny synka

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - urodziny synka

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - urodziny synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×