Blanka Lipińska świętuje 37. urodziny w męskim gronie. „Absolutnie nic nas nie łączy, poza miłością…”

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska skończyła 37 lat. Gwiazda postanowiła hucznie uczcić ten wyjątkowy dzień w męskim towarzystwie. Od razu wyjaśniła, kim jest jej towarzysz.

Blanka Lipińska w mgnieniu oka znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Dosłownie z dnia na dzień stała się jednym z najgłośniejszych nazwisk w branży. Wszystko za sprawą powieści 365 dni, która stała się bestsellerem. Szybko postanowiła wydać też kolejne części, a nawet nakręcić serię filmów, adaptującą przedstawioną przez nią historię gorącego romansu pomiędzy Laurą i Massimo. Pisarka swoim erotykiem sprawiła, że Polki znowu sięgnęły po książki, a w ślad za nimi poszły też czytelniczki z innych krajów. Wokół niej zgromadziło się mnóstwo fanów, a internauci z zaciekawieniem śledzą social media gwiazdy.

Tam nie ma ona przed internautami zbyt wielu tajemnic. Chętnie udostępnia także okienko pytań, dzięki któremu jej obserwatorzy mogą liczyć na garść świeżych informacji na temat swojej ulubienicy. Teraz pokazała w sieci, jak świętuje urodziny.

Blanka Lipińska świętuje 37. urodziny. Z kim?

Blanka Lipińska ma za sobą bardzo medialny związek. Pisarka przez osiem miesięcy pokazywała się w towarzystwie Barona. Gdy muzyk i autorka bestsellerów ujawnili, że się spotykają, stali się głównym tematem w kolorowej prasie. Ich rozstanie było sporym zaskoczeniem, a poprzednia dziewczyna gitarzysty dopiero niedawno ujawniła, do czego między nimi doszło.

Fakt nr 1: to ja go zostawiłam. Fakt nr 2, a raczej pytanie, czytałaś scenariusz? – odpowiedziała fance, która pytała o nowy film Blanki, który ma opowiadać o rockowym gitarzyście i pisarce.

Baron po rozstaniu związał się z Sandrą Kubicką, a Blanka milczy na temat relacji z mężczyznami. Chociaż paparazzi przyłapali ją na mieście z przystojniakiem, to konsekwentnie nie wypowiada się na jego temat.

Gwiazda 22 lipca skończyła 37 lat i postanowiła świętować miłym towarzystwie. U jej boku pojawił się postawny nieznajomy, ale zanim w mediach zaczęły pojawiać się jakiekolwiek plotki, szybko wyjaśniła, kim jest.

W razie gdyby któreś media plotkarskie chciały się podniecić, to przypominam że mężczyzna, który siedzi ze mną na kanapie, czyli Marcinek, jest moim przyjacielem od ponad dziesięciu lat. Absolutnie nic nas nie łączy, poza miłością siostrzano-braterską, więc spokojnie – powiedziała.

Na jej profilu znalazł się też post, w którym sama postanowiła złożyć sobie życzenia z okazji tego dnia.

Wszystkiego najlepszego Blaniu. Życzę sobie więcej beztroski. Życzę spokoju, który pozwoli mi cieszyć się tym, co mam. Życzę podróży jeszcze piękniejszych i dalszych niż te, które odbyłam. Życzę odwagi, bym mogła uwierzyć, że to co jest, jest na zawsze. Od 37 lat kocham cię życie. I ty nadal kochaj mnie. Sto lat księżniczko ciemności – napisała.

Pod postem znalazło się sporo komentarzy z życzeniami dla Blanki, od których i my się przyłączamy. 100 lat!


Blanka Lipińska świętuje 37. urodziny

Blanka Lipińska świętuje 37. urodziny

Blanka Lipińska świętuje 37. urodziny

Blanka Lipińska świętuje 37. urodziny

Blanka Lipińska zdradziła, dzięki czemu schudła

Blanka Lipińska zdradziła, dzięki czemu schudła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×