Blanka Lipińska wreszcie pokazała aktora, który zagra główną rolę w jej filmie! Na widok samego uśmiechu ugną się wam nogi w kolanach!

Blanka Lipińska - kto zagra Massimo?

Blanka Lipińska jakiś czas temu zapowiedziała ekranizację książkowego debiutu 365 dni. Reżyserią obrazu zajmie się były chłopak Edyty Herbuś i bliski przyjaciel pisarki, Maciej Kawulski. Główną rolę męską zagra...Zobacz, czego się dowiedzieliśmy.

Blanka Lipińska, to polska pisarka, która ma wiele zamiłowań i pasji. Z wykształcenia wizażystka, z zawodu hipnotyzerka. Działa również jako promotorka KSW Ring Girl i menadżerka nocnych klubów. 365 dni, to debiutancka powieść autorki.

Sama określa ją jako książkę zdecydowanie erotyczną, gdzie nie brakuje scen brutalnego seksu czy przemocy. Główna bohaterka wraz z chłopakiem i przyjaciółmi wyjeżdża na wakacje na Sycylię. Nikt jednak nie wiedział, że już drugiego dnia wszystko ulegnie aż takiej zmianie!

Teraz Blanka Lipińska zabrała się za ekranizację swojego literackiego debiutu. Reżyserią obrazu zajmie się były chłopak Edyty Herbuś i bliski przyjaciel Blanki, Maciej Kawulski. Najwięcej emocji wzbudza niepewność, kto zagra postać głównego bohatera męskiego, Massimo. 

Sama Lipińska ma największy wpływ na wybór aktora. Na swoim Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy. Wiemy już, że roli nie dostanie Polak. Pokazała niedawno jedną trzecią twarzy i odkryty fragment torsu tajemniczego mężczyzny, którego nazywała imieniem głównego bohatera swojej książki. Pisarka oczywiście nie zdradziła jego tożsamości, jednak bardzo prawdopodobne jest, że to on zagra Massimo.

Postanowiliśmy razem z ekipą uchylić wam rąbka tajemnicy. Ten rąbek siedzi koło mnie, cała się trzęsę. Muszę przejść na angielski, bo mój przyjaciel nie rozumie polskiego. Ale Massimo – jak się czujesz w Polsce? – pytała zachwycona swoim pomysłem Lipińska.

Kim jest tajemniczy przystojniak? Na tę wiadomość pewnie jeszcze trochę poczekamy, a Lipińska z pewnością będzie nam dawkować emocje.

Zobacz: Blanka Lipińska wybrała obsadę do swojego filmu! Zdradziła nam, kto zagra główne role w „365 dni”! [WIDEO]

Zobacz: Blanka Lipińska z partnerem NAGO! Szaleją na plaży nudystów jak w filmie dla dorosłych! „Robimy takie bezeceństwa całkiem legalnie”

Zobacz: Mega fucha przeszła Julii Wieniawie koło nosa! Blanka Lipińska zdradziła, które aktorki mogą zagrać w jej filmie „365 dni


Screenshot_20190806-221814_InstagramBlanka Lipińska wyjawiła kto zagra Massimo

Blanka Lipińska wyjawiła kto zagra Massimo

Blanka Lipińska wyjawiła kto zagra Massimo

Blanka Lipińska wyjawiła kto zagra Massimo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×