NewsyBlanka Lipińska z partnerem NAGO! Szaleją na plaży nudystów jak w filmie dla dorosłych! "Robimy takie bezeceństwa całkiem legalnie"

Blanka Lipińska z partnerem NAGO! Szaleją na plaży nudystów jak w filmie dla dorosłych! "Robimy takie bezeceństwa całkiem legalnie"

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Tila Nowak

21.06.2019 14:13, aktual.: 21.06.2019 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska słynie ze swojego zamiłowania do tematów seksualnych. Nie uważa, żeby były to tematy tabu i dziwi się ludziom dlaczego wstydzą się o tym rozmawiać. Jest nawet autorką erotyku erotyku 365 dni, który cieszy się wielką popularnością wśród Polek. To odpowiedź na światowej sławy bestseller 50 twarzy Grey'a, więc jest namiętnie, seksualnie i gorąco. Na potwierdzenie tego, że autorka polskiej powieści jest szalenie odważna i oswojona z ciałem, a nic co ludzkie nie jest jej obce, udostępniła właśnie TO zdjęcie.

Pisarka opublikowała fotkę z hiszpańskiej plaży nudystów. Całkiem nagusieńka, ubrana jedynie w tatuaże, pozuje ze swoim równie nagim partnerem. To ewenement w polskim show-biznesie. Do tej pory nikt nie pochwalił się, że lubi spędzać czas na plaży wśród obcych osób, które opalają się bez modnych szortów, bikini, czy innych modowych dodatków:

Tak na zdjęciu jesteśmy nadzy !Na PUBLICZNEJ plaży w Barcelonie.I robimy takie „bezeceństwa” całkiem legalnieObok tabuny golasów, od dzieci po dziadków.I nikt nie jest tym oburzony...no szok! Co za zepsuty kraj !!!! – wyznała w poście Blanka Lipińska.

Pisarka jest znana ze swoich kontrowersyjnych poglądów, które nie wszyscy podzielają. Blanka postanawia się tym jednak nie przejmować, zwłaszcza, że pokaźne grono jej followersów zagrzewa pisarkę do walki.

Czy już niedługo będziemy mogli przeczytać jej kolejną książkę, która będzie zahaczała o tematy seksualne i rozpali ogniem namiętności kolejne Polki? Tego nie wiemy! Wiemy za to, że Blanka Lipińska i jej partner czują się wspaniale na wakacjach w słonecznej Hiszpanii i gdyby mogli, zostaliby na tej plaży nudystów na dłużej.

Blanka Lipińska – Wielka Gala Gwiazd 2019
Blanka Lipińska – Wielka Gala Gwiazd 2019
Blanka Lipińska po zabiegach poprawiających kształt twarzy
Blanka Lipińska po zabiegach poprawiających kształt twarzy
Blanka Lipińska - Instagram
Blanka Lipińska - Instagram
Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019
Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także