Szukaj

Kolejny uczestnik odchodzi z „Big Brothera” na własne życzenie! Daniel zapoczątkował niebezpieczny trend!

Big Brother

Big Brother 2019. Marlena Klimczyk odchodzi z programu

Kolejny uczestnik zdecydował się na dobrowolne odejście z Big Brothera Już w poniedziałek dom Wielkiego Brata opuści Marlena Klimczyk. Dlaczego zdecydowała się to zrobić? Co na to Internauci? Daniel Barłóg zapoczątkował niebezpieczny trend?

Big Brother po latach powrócił na ekrany, wywołując ogromne emocje wśród fanów formatu. Oczekiwania były ogromne, podobnie jak czas, pieniądze i wysiłek włożone w produkcję kultowego show. Wybór prowadzących i uczestników bardzo przypadł fanom do gustu, a częstotliwość, z jaką mogli podglądać co dzieje się w słynnym domu Wielkiego Brata gwarantowała ogromną oglądalność i zainteresowanie. Wygląda jednak na to, że coś poszło nie tak.

Niedawno program opuścił na własne życzenie Daniel Barłóg, który twierdził, że dusi się w luksusowej posiadłości i chce wrócić do domu. Ku rozpaczy widzów, ulubieniec faktycznie odszedł z show. Teraz o swojej decyzji – identycznej, warto dodać – poinformowała Marlena Klimczyk. Energiczna brunetka w rozmowie z Łukaszem Darłakiem wyjawiła:

Podjęłam decyzję, że rezygnuję. Mi jest szkoda swojego czasu, który czuję, że tutaj marnuję – skwitowała ostro

Marlena zapowiedziała, że odejdzie już w najbliższy poniedziałek, czyli 25 marca. Od początku zaznaczała, że tęskni za dziećmi i ostatecznie doszła do wniosku, że udział w programie nie jest wart rozłąki z nimi.

Myślicie, że kolejni uczestnicy pójdą w jej ślady?

Najpopularniejszy uczestnik Big Brothera odchodzi z programu! Widzowie są w szoku

Gwiazda dwóch edycji “Big Brothera” ujawniła, ile TVN płacił jej za udział w reality-show! Lata temu zbiła fortunę! A jak jest w nowej edycji?

Łukasz z “Big Brothera” coraz bliżej coming outu: “Bóg mnie kocha!”. W ostrej dyskusji z Danielem już prawie się wygadał!


Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Marlena Klimczyk – Big Brother 2019

Natalia Wróbel – Big Brother 2019

Natalia Wróbel – Big Brother 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×