Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż...

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie!...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?
Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!
Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi...

Dziś niedziela, 27.05.2018

Obsługa luksusowego hotelu nie znosi Beyoncé. Świat poznaje jej prawdziwą twarz!

Beyonce hotel


Wymagania Beyoncé. Dlaczego obsługa jej nie lubi?

Wielomilionowa fortuna, kilka domów, kilkanaście samochodów i biżuteria warta więcej niż Pałac Buckingham. Mniej więcej tak wygląda majątek, który Beyoncé i Jay-Z zgromadzili przez lata brylowania na czerwonym dywanie, nagrywania nowych kawałków i odcinania kuponów od popularności. Mogliby spokojnie porzucić karierę i dożyć starości za to, co już mają, a wpływy z tantiemów wystarczyłyby im na zapewnienie przyszłości na wysokim poziomie nie tylko Blue Ivy, ale również Sirowi i Rumi. 

W mediach Bey ma opinię świętej. Nie wdaje się w konflikty, nie awanturuje publicznie, jest przykładną matką i kocha swoich fanów. Chętnie angażuje się również w akcje charytatywne, a ostatnio wysłała Kim Kardashian prezent „na zgodę”, by nie narażać swojej nieposzlakowanej opinii na szwank. Okazuje się jednak, że ta słodka i uczynna kobieta ma również tę gorszą stronę. 

Boleśnie przekonali się o tym pracownicy hotelu Beverly Hills:

Beyoncé i Jay-Z często przychodzą do hotelu Beverly Hills, w którym obsługa jej nienawidzi, bo nigdy nie zostawia żadnych napiwków. Nazywają ją nawet „Cheap-yonce” (cheap: tani – przyp. red), bo jest tak oszczędna! Nie zostawia nawet jednego centa napiwku! Jay-Z jest inny, on rozumie, że ci ludzie z tego żyją i „tipuje” ich odpowiednio, co obsługa bardzo docenia, bo widzą jak to wygląda na tle jego żony. Jest naprawdę niesamowicie skąpa, kiedykolwiek on zostawia napiwek, ona patrzy na niego z naganą. Obsługa nienawidzi kiedy ona przyjeżdża – zdradza źródło RadarOnline

Jak na kogoś, kto jest niemal tak bogaty – jeśli nie bogatszy – jak królowa Elżbieta II, Beyoncé zachowuje się wyjątkowo nieelegancko. Powszechnie wiadomo, że zostawianie przynajmniej 10% kwoty rachunku w ramach napiwku jest w dobrym guście, a dobrego człowieka poznaje się nie po tym, jak traktuje równych sobie, ale po tym jaki jest w stosunku do osób niższego stanu.

Myślicie, że się poprawi?

Beyoncé i Jay-Z zagrają w Polsce?! Pojawiła się już nawet data i miejsce!

To jest HIT! Beyonce i Jay-Z biją brawo, a mała Blue Ivy… Ten film podbija internet! [WIDEO]

Beyonce wyciągnęła rękę na zgodę do Kim Kardashian! Wysłała dla jej córki „drobny” upominek za 21 tysięcy dolarów!

Czy lubisz Beyonce?Komentarzy: 3


Gość | 11 lutego 2018, 14:40

Napiwek? 10% w dobrym guście? Ja nigdy nie daje „napiwków” kelner to zwykły pracownik jak każdy inny i ma pie****** obowiązek wykonywać dobrze swoją prace bo za to otrzymuje wypłatę od szefa a jak ma jakieś fochy to powinien od razu wylecieć z pracy…


Kukułka | 9 lutego 2018, 23:40

Już nie przesadzajmy. Ja ogólnie nie przepadam za nią, ale takie teksty to lekka przesada. Widać już po niej te ciąże, a raczej pozostałości. Ostatnia bliźniacza nie miała litości i pozbawiła ją jej idealnej figury. Niech zacznie pracować nad tym, żeby wróciła, a nie gwiazdorzy. Iqgreen, dieta, siłownia, a nie robienie i przerabianie dziwnych zdjęć. Na marginesie – mogłaby pomyśleć raz o kimś innym niż o sobie i zlitować się nad ludźmi siedzącymi za nią na Grammy i zdjąć ten kiczowaty kapelusz.


Gość | 9 lutego 2018, 14:55

No skoro idzie z mężem do resturacji i on zostawia napiwek,to dlaczego żądają jeszcze od niej?!bo beyonce?!pazernosc ludzka nie zna granic.


Dodaj komentarz
×