Szukaj

Beyonce oszalała! Co ona zrobiła ze swoimi pięknymi włosami?!

Beyonce zmieniła fryzurę

Beyonce zmieniła fryzurę

Beyonce pochwaliła się imponującym końskim ogonem

Tym razem Beyonce naprawdę zaszalała. Amerykańska diwa, która od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą bliźniąt i powoli wraca do publicznego życia pochwaliła się imponującą metamorfozą. Jeszcze niedawno jej piękne, kręcone loki przykuwały spojrzenia wszystkich, a teraz tę rolę przejął… gigantycznych rozmiarów koński ogon.

Nie sposób nie zauważyć obcisłej sukienki, głębokiego dekoltu, fantastycznych nóg i sylwetki, która wcale nie wskazuje na to, że artystka kiedykolwiek rodziła. Tym razem jednak to nie jej ponętne kształty są gwoździem programu, a niespodziewana zmiana uczesania. Gwiazda hitowego Single Ladies swoją przemianę pokazała fanom na Instagramie. Możemy z każdej strony przyjrzeć się jej „kucykowi”, który sięga niemal do połowy uda i jest od góry do dołu pokarbowany. Czyżby Bey próbowała wystylizować się na jedną z postaci z Króla Lwa?

Zmiana jest zaskakująca, ale musimy przyznać, że naprawdę jej pasuje. Przynajmniej według nas. A co wy myślicie na temat nowej fryzury Beyonce?

Ujawniono obsadę nowego “Króla Lwa”! Wśród aktorów największe gwiazdy Hollywood z Beyonce na czele!

Kim Kardashian kusiła seksownym ciałem w Halloween, ale Beyonce zostawiła ją daleko w tyle. Obie przebrały się za gwiazdy!

Katarzyna Zielińska pozazdrościła Beyonce i również przed porodem zafundowała sobie sesję! Ale w w bikini!


Beyonce zmieniła fryzurę

Beyonce zmieniła fryzurę

Beyonce zmieniła fryzurę

Beyonce zmieniła fryzurę

Beyonce zmieniła fryzurę

Beyonce zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×