Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Będą „Listy do M. 3”? Kuba Wojewódzki zdradził to jednym wymownym zdjęciem

Będą Listy do M 3?


Powstaną Listy do M. 3?

Wszystko zapowiadało, że nowa część filmu Listy do M. 2 ma szansę powtórzyć dobry wynik oglądalności pierwszej części. Wspaniała obsada, dobry scenariusz, świąteczny klimat i tłum gwiazd na premierze filmu – wszystko to złożyło się na nieprawdopodobny sukces produkcji.

Zobacz: Plejada gwiazd na premierze Listów do M. 2: Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda Trzebiatowska…

Ale nikt chyba się nie spodziewał, że druga część świątecznej komedii pobije ogólnopolski rekord! Mianowicie, film Listy do M. 2 zanotował przez pierwsze 3 dni pokazów kinowych ponad 585 tysięcy sprzedanych biletów! To o 150 tysięcy więcej niż Pan Tadeusz – który do tej pory był przez 30 lat najchętniej oglądanym przez widzów filmem przez pierwsze 3 dni od premiery.

Wszyscy zastanawiali się, czy powstanie kolejna część tego kultowego filmu. Wiele wskazuje na to, że tak! O całej sprawie poinformował Kuba Wojewódzki. Dziennikarz zamieścił zdjęcie z Agnieszką Dygant i Maciejem Stuhrem, którzy grają w tym filmie

#listy#do#m#czesc#trzecia#i#najpiekniejszaaaa#aaaa – napisał pod zdjęciem

Produkcja podobno już przymierza się do stworzenia kolejnej części. My cieszymy się na myśl, że jeszcze będzie można zobaczyć w kinie Listy do M, a Wy?

Zobacz: Tak mieszka Kuba Wojewódzki 

Kuba Wojewódzki zapowiedział, że będzie Listy do M. 3?

Kuba Wojewódzki zapowiedział, że będzie Listy do M. 3?

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, premiera "Listy do M. 2"

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, premiera Listy do M. 2

Maciej Stuhr - premiera Listy do M. 2

Maciej Stuhr – premiera Listy do M. 2

Chciałbyś, by powstały Listy do M. 3?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×