Szukaj

Beata Kozidrak pokazała garderobę w TVN-ie! Oszalejecie na jej widok! Tak wygląda modowy raj!

Beata Kozidrak garderoba

Beata Kozidrak garderoba

Beata Kozidrak od lat zajmuje miejsce w czołówce polskich artystów. Każdy sceniczny występ czy wizyta w telewizji śniadaniowej wiąże się w nową kreacją, bo przecież żadna szanująca się dama nie występuje publicznie w tej samej suni dwa razy! Oto, jak wygląda garderoba królowej estrady.

Wokalistka zespołu Bajm pokazała widzom TVN Style swoją ogromną garderobę. 16-metrowy pokój to tylko jedno z pomieszczeń, w którym gwiazda trzyma swoje kreacje. Wszyscy, którzy choć raz widzieli występ Beaty Kozidrak wiedzą, że artystka przykłada ogromną wagę do scenicznego wizerunku. Stąd też pięknie wyeksponowane gabloty z biżuterią oraz meble wykonane na specjalne zamówienie, w których diwa trzyma imponującą kolekcję swoich butów.

Przyszła gwiazda estrady urodziła się jako najmłodsza z trojga rodzeństwa. Matka zajmowała się domem, a ojciec prowadził przedsiębiorstwo budowlane. W szkole podstawowej zainteresowała się nauką gry na skrzypcach. Mało kto wie, ale przez sześć lat brała udział w zajęciach ogniska baletowego. Następnie dostała propozycję kontynuowania edukacji w Warszawie. Niestety rodzice Beaty nie podzielali entuzjazmu przyszłej gwiazdy i nie wyrazili na to zgody.

Beata Kozidrak zadebiutowała w chórze szkolnym III Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie, do którego uczęszczała. To własnie w tej szkole powstało wiele kabaretów oraz grup muzycznych. Gdy w 1978 roku powstał zespół Bajm, artystka nie wiedziała, że podbije polską scenę muzyczną, a jej teksty będzie śpiewało zarówno młode, jak i starsze pokolenie fanów!

Ogromna garderoba jest większa niż pokój przeciętnego Polaka. Ula Chincz nie mogła ukryć swoich emocji po wejściu do ulubionego pomieszczenia artystki:

Przecież to jest raj – z niedowierzaniem w głosie przyznała prezenterka.

Taki pokój to marzenie każdej kobiety. Starannie poukładana biżuteria, mnóstwo wieszaków z pięknymi sukniami oraz wypełnione po brzegi szafki z butami. Zazdrościcie? Obejrzyjcie program, w którym Beata Kozidrak pokazuje swoje królestwo!

Zobacz: Marcelina Zawadzka w żółtej sukience za 100 złotych! Od razu stała się bestsellerem

Zobacz: Margaret rozpływa się nad Mariną! Tak pięknie o jej twórczości dawno nikt nie mówił [WIDEO]

Zobacz: Stare zdjęcie Joanny Przetakiewicz podbija Internet! Jak wyglądała zanim stała się sławną milionerką?


Beata Kozidrak – garderoba

Beata Kozidrak – garderoba

Beata Kozidrak – garderoba

Beata Kozidrak – garderoba

Beata Kozidrak – garderoba

Beata Kozidrak – garderoba

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×