Bartosz Kurek pod kroplówką! Niepokojące zdjęcie polskiego siatkarza wstrząsnęło fanami

Bartosz Kurek pod kroplówką

Bartosz Kurek pod kroplówką

Bartosz Kurek zasłabł na gali Polsatu

Bartosz Kurek trafił pod kroplówkę tuż po tym, jak zasłabł podczas gali z okazji 90-lecia Polskiej Siatkówki w Polsacie. Co dolega siatkarzowi? Jego dziewczyna pokazała niepokojące zdjęcie.

Bartosz Kurek nie będzie dobrze wspominał gali z okazji 90-lecia Polskiej Siatkówki. Zawodnik, który kilka dni temu został wyróżniony statuetką dla Sportowca Roku 2018 podczas dorocznej Gali Mistrzów Sportu 2019 miał nieprzyjemny wypadek podczas przyjęcia. Na gali urządzanej przez stację Polsat pojawił się w towarzystwie swojej ukochanej. Miał odbierać nagrodę wraz z kolegami z drużyny. Niestety, nie wszystko poszło tak, jak mógłby sobie tego życzyć.

Na InstaStory partnerki Kurka pojawiło się niepokojące zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć rozebranego do pasa Bartosza, który leży z kroplówką w ramieniu. Co się stało? Okazało się, że siatkarz zasłabł podczas uroczystości i wymagał pomocy medyków. Co było przyczyną jego fatalnego samopoczucia? Wina spadła na bardzo napięty grafik. Na trzy godziny przed galą, na której wiele się działo i emocje towarzyszyły wszystkim, Kurek grał w meczu ligowym ze swoją drużyną.

Siatkarzom udało się wygrać trzy do zera, ale rywalizacja była zacięta, a mecz bardzo trudny. Stres spowodowany występem przed kamerami tuż po meczu najwyraźniej przeniósł Kurka.

Miejmy nadzieję, że szybko odzyska siły!

Bartosz Kurek został Sportowcem Roku 2018! Na czerwonym dywanie pojawił się z piękną ukochaną!

Wielki dramat Edyty Górniak! Po jej występie na Różach Gali potrzebny był lekarz, który podłączył gwiazdę pod kroplówkę!

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z przychodni: „Trzecia godzina kroplówki”. Co się stało?

 


Bartosz Kurek pod kroplówką

Bartosz Kurek pod kroplówką

Bartosz Kurek i Anna Grejman - Gala Mistrzów Sportu 2019

Bartosz Kurek i Anna Grejman - Gala Mistrzów Sportu 2019

Bartosz Kurek, Anna Grejman - Gala Mistrzów Sportu 2019

Bartosz Kurek, Anna Grejman - Gala Mistrzów Sportu 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×