Barbara Kurdej-Szatan z ojcem w „Tańcu z gwiazdami”! Pokazała go pierwszy raz i już żałujemy, że nie pozował z nią na okładce „Vivy!”. Jest urodzoną gwiazdą!

Basia Kurdej-Szatan, tata

Basia Kurdej-Szatan, tata

Barbara Kurdej-Szatan w odcinku Tańca z gwiazdami, gdzie uczestnicy zapraszali bliskie osoby, zatańczyła ze swoim ojcem, Januszem Kurdejem. Pięknie się zaprezentowali.

Barbary Kurdej-Szatan nikomu nie trzeba przedstawiać. Piękna aktorka jest jedną z faworytek 10. edycji Tańca z gwiazdami. W ostatnim odcinku gwiazdy zaprosiły do udziału swoich bliskich. Aktorka zatańczyła ze swoim ojcem Januszem Kurdejem.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan ma identyczne buty jak Kinga Rusin, tylko tańsze! Kupiła je w Zarze i zapłaciła niewiele. Będą hitem aż do wiosny!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała swojego ojca. Kim jest?

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z faworytek do wygrania Kryształowej Kuli w najnowszej, dziesiątej edycji Tańca z gwiazdami. W 101. odcinku gwiazdy miały niełatwe zadanie – zatańczyć w duecie z bliską sobie osobą.

Aktorka nie zaprosiła męża, Rafała Szatana, który  również brał udział w rywalizacji, ale już odpadł z programu. Aktorka zamiast z nim postanowiła zatańczyć z ojcem. Janusz Kurdej okazał się dobrym partnerem w czasie wspólnej rumby. Prawdziwa z niego gwiazda.

Przed występem pokazano krótki filmik z treningów. Janusz Kurdej to oddany fan swojej córki. Aktorka przyznała, że jest córeczką tatusia:

Zawsze byłam córeczką tatusia, zawsze czułam się bardzo kochana – mówiła, dodając, że tata jest w stanie zrobić dla niej wszystko, dlatego bez problemu zgodził się na swój pierwszy występ w programie na żywo.

Tata Barbary Kurdej-Szatan wyznał:

Kocham ją bezkrytycznie i bezgranicznie za wszystko. Trudno wyszczególnić, dlaczego kocha się dziecko. Po prostu ją kocham – mówił w nagraniu.

Pokazano też fragmenty filmów z domowego archiwum – małą Basię i jej młodego tatę.

Barbara Kurdej-Szatan i Janusz Kurdej – jak zatańczyli?

Na parkiecie dali z siebie wszystko, a jurorzy byli zadowoleni z ich występu. Zatańczyli rumbę do utworu Scorpionsów Wind of change.

Mimo że nie Szatan, to tańczy pan jak szatan – powiedział Andrzej Grabowski po występie.

Michał Malitowski porównał ojca Kurdej-Szatan do swojego taty i docenił występ, a Iwona Pavlović dodała:

Jest pan dla mnie bohaterem. Mężczyźni zwykle nie tańczą nie imprezach. A tam nie ma kamer! Zawodowiec! Krok podstawowy chciałabym nazwać pana imieniem. To krok Janusza.

Ojciec Basi odniósł się do komplementów, mówiąc:

Czuję się znakomicie i bardzo luźno. To chyba dlatego, że bardzo lubię tańczyć.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan idzie jak burza! Właśnie przejęła reklamę po Annie Lewandowskiej

Barbara Kurdej-Szatan – kim jest jej ojciec, Janusz?

Janusz Kurdej to jedna z najważniejszych dla niej osób. To właśnie jego zaprosiła do wspólnego występu w programie Taniec z Gwiazdami. Do tej pory tata aktorki nie pojawiał się w mediach, dlatego niełatwo znaleźć jakiekolwiek informacje na jego temat.

Wiadomo, że z wykształcenia jest inżynierem elektrykiem. Od zawsze podzielał zainteresowanie swojej żony, Elizy kulturą, dlatego od samego początku wspierał swoją córkę w jej wyborach zawodowych.

Dodajmy, że Basia pokazała już część swojej rodziny – mamę i siostrę, w magazynie Viva!, ale dla pana Janusza show Polsatu, to był debiut.

Barbara Kurdej-Szatan z matka i córką na okładce świątecznej VIVA!

Barbara Kurdej-Szatan z matka i córką na okładce świątecznej VIVA!

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają poważny kryzys? Tabloid donosi o „klątwie Tańca z gwiazdami”, a gwiazda oficjalnie komentuje [WIDEO]


Barbara Kurdej-Szatan i Janusz Kurdej

Barbara Kurdej-Szatan i Janusz Kurdej

Barbara Kurdej-Szatan z ojcem w Tańcu z gwiazdami 10

Barbara Kurdej-Szatan z ojcem w Tańcu z gwiazdami 10

Barbara Kurdej-Szatan z ojcem w Tańcu z gwiazdami 10

Barbara Kurdej-Szatan z ojcem w Tańcu z gwiazdami 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×