Barbara Kurdej-Szatan przyłapana w ostrej erotycznej scenie z przystojnym mężczyzną! To nie jest jej mąż!

Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu

Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu

Barbara Kurdej-Szatan w ostrej scenie seksu

Barbara Kurdej-Szatan obecnie przeżywa rozkwit swojej spektakularnej kariery. Przypomnijmy, że jej sława zaczęła się od momentu niewinnej reklamy sieci komórkowej. Obecnie Basia jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych, o której udział w swoich produkcjach zabiegają wszystkie stacje telewizyjne. Oczywiście gwiazda najbardziej kojarzona jest z serialem M jak miłość.

Basia, oprócz kariery serialowej, świetnie radzi sobie również na deskach teatralnych, zatem nikogo nie dziwi fakt, że na jej spektaklach sale są zawsze wypełnione po brzegi. Aktorka jest również niebywale aktywna na swoim profilu internetowym, na którym wkleja regularnie ciekawe fotki.

Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie przypominające kadr z filmu dla dorosłych. Ciekawostką jest fakt, że Basia została uchwycona w bardzo erotycznej pozie, jednak jej partnerem nie jest Rafał Szatan:

Chcecie więcej ? „Pikantni” jutro w Płocku, w niedzielę w Katowicach, a w poniedziałek w Radomiu mam dla Was zaproszenia na spektakl w każdym z tych miast … 🙂  – napisała Basia.

Zatem już wiadomo, że jest to zdjęcie ze spektaklu, w którym Basia występuje. Rafał może spać spokojnie, jednak ta gorąca scena może wywołać lekkie zamieszanie. Basia ma na sobie zmysłową czerwona sukienkę i czerwone szpilki! Stoi w objęciach partnera obejmując go zmysłowo nogą! Z całą pewnością teraz gwiazda będzie miała kolejnych fanów!

Czy wybierzecie się na spektakl z Basią?

Barbara Kurdej-Szatan rozebrała się prawie do rosołu! Pokazała swój biust i zmysłowe ciało!

Groźna epidemia szerzy się wśród polskich gwiazd! Po Basi Kurdej-Szatan są kolejne ofiary!


Barbara Kurdej-Szatan w erotycznej scenie

Barbara Kurdej-Szatan w erotycznej scenie

Barbara Kurdej-Szatan w staniku

Barbara Kurdej-Szatan w staniku

Barbara Kurdej-Szatan w bieliźnie pokazała biust

Barbara Kurdej-Szatan w bieliźnie pokazała biust

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×