Barbara Kurdej-Szatan czuje się, jak spalona na stosie. Po skandalu z wulgarnym wpisem wreszcie odpowiedziała internautom. Wyrzuciła z siebie cały żal

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan coraz odważniej komentuje aferę ze swoim udziałem. Tym razem oberwało się internautom. Zdradziła, jak czuła się, gdy czytała negatywne komentarze na swój temat.

Barbara Kurdej-Szatan po tym, jak udostępniła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym obraziła przedstawicieli Straży Granicznej, przechodziła poważny kryzys wizerunkowy. Z uwagi na użyte przez nią słownictwo, jak i nazwanie funkcjonariuszy mordercami, w krótkim czasie zrobiło się o niej głośno w mediach. Gwiazda boleśnie odczuła konsekwencje swojego zachowania. Po kilku dniach Jacek Kurski poinformował, że aktorka straciła pracę w serialu M jak miłość. Gdy sytuacja nieco ucichła, aktorka przyznała, że o swoim zwolnieniu dowiedziała się z sieci.

[…] Produkcja sama została zaskoczona tą sytuacją, także nie miałam żadnej wcześniej rozmowy. To był dzień, kiedy rano już napisałam swoje oświadczenie […]. Skończyłam spektakl o 22.00, chciałam to opublikować i zostałam zaskoczona w internecie informacją o moim zwolnienie. Nie wiedziałam, co mam teraz zrobić. Czy publikować to swoje oświadczenie, dodać jakiś komentarz do tego zwolnienia mnie, czy nie reagować na to, czy może w ogóle nic nie wrzucać. W końcu zdecydowałam, że nie będę się odnosić kompletnie do tego zwolnienia przez pana Kurskiego.

Teraz Basia zdecydowała się skomentować zachowanie internautów, którzy nie szczędzili pod jej adresem krytycznych uwag.

Barbara Kurdej-Szatan komentuje zachowanie hejterów

Z pewnością afera odcisnęła na aktorce swoje piętno, co szczególnie było widać w pierwszych wywiadach, których udzieliła zaraz po krótkiej przerwie. Wcześniej tryskała energią, a z jej twarzy nie schodził uśmiech. Podczas rozmowy z Magdą Mołek, gdy opowiadała o ostatnich wydarzeniach, nie potrafiła powstrzymać łez. Przyznała jednak, że mimo wszystko, przez cały czas mogła liczyć na wsparcie rodziny oraz swoich fanów.

Dostałam tak dużo wsparcia, że jestem ogromnie wzruszona, tym, że tyle osób chciało w ogóle do mnie napisać.

W rozmowie z Party Kurdej-Szatan przyznała, że do niedawna otrzymywała maile z groźbami i wyzwiskami. Nie kryje, że jest przerażona tym, jak nienawistni potrafią być ludzie.

Ja dostawałam mnóstwo maili: „ukarać ją, mam nadzieję, że cię ukażą, mam nadzieje, że zapłacisz za to, popełnij samobójstwo”. Wyzywali mnie od wszystkiego, co się da. I to jest przerażające, ile w ludziach jest nienawiści.

Gwiazda zauważyła, że internauci z niewiadomych przyczyn potraktowali jej wpis bardzo osobiście.

To wyglądało jak medialne palenie na stosie. […]. Ludzie myśleli, że tak po prostu ich obraziłam. Ja zareagowałam na konkretne nagranie, na konkretne sceny.

W rozmowie z Party zaznaczyła również, iż jest przekonana o tym, że Strażnicy Graniczny zrozumieli, do kogo skierowała post zamieszczony na Instagramie.

Wiem, że nie wszyscy strażnicy myślą źle i wiedzą, jaki był kontekst mojej wypowiedzi.

Myślicie, że internauci przeproszą aktorkę za swoje zachowanie?


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gośćmaria pisze:

  Węże zmije wezowate niech wreszcie dadzą spokój tej wspaniałej dziewczynie Basi K

 • Gośćmaria pisze:

  Niech dadzą spokój tej wspaniałej dziewczynie Basi K Sz te zmije wezowate.

 • Gość pisze:

  Niech te zmijezwwezowate dad

 • Gość pisze:

  Oj dobra było minęło po co drążyć temat

 • Gośćeliza pisze:

  Już większy szacunek mam do pani Kozidrak, ponieważ narozrabiala, ale takich cyrków nie wyrabia co ta głupiutka Baśka.Kozidrak mówi własnymi słowy, co widać, że przemawia sercem. Zaś Szatan słucha podpowiadaczy, a oni budują dla nie wymówki tzw. psychologiczne, odwracanie kota ogonem i jako winna robią z niej ofiarę!!!.. ” nie z nami te sztuczki Brunet \'….pani Kurdej Szatan

 • GośćEla pisze:

  Jak ona śmie pisać, że dostała dużo wsparcia!!! Znaczy, że czuje się wielce POKRZYWDZONQ!!!??? BESZCZELNA DZIEWUSZYSKO, PATRZEĆ JUZ NA NIĄ NIE MOZNA!!!

 • Gosc pisze:

  Pani Basiu głowa do góry ludziom wydaje się że są idealni nie ma takich ludzi każdy popełnia bledy

 • Ale ja mam racje pisze:

  P Basiu pani nieczyta tej krytyki jak pani myśli kto może pisać takie krytyki żony tych żołnierzy ale one nie zdają sobie sprawy jakby stały po drugiej stronie granicy

 • Gość pisze:

  Nikt nie będzie jej przepraszać i niech przestanie się nad sobą uzalac. Trzeba myśleć a nie potem żałować i mieć pretensje do całego świata za swoje głupie zachowanie. Gorzej niż dziecko

 • Basia z wadami nie wulgarna. pisze:

  A TY Barbaro medialnie nie napisalas i pokazalas ile jest w tobie nienawisci i to jakiej wulgarnej .Wstyd

 • Patrz Pan pisze:

  A ja myślę, że to po prostu odwet. Od kilku lat osoby o pogladach lewicowych trochę podobnych do tych jakie zaprezentowała pani Kurdej-Szatan regularnie traktują ludzi o innych poglądach podobnie jak internauci potraktowali panią Kurdej-Szatan. No to się w końcu cancel culture obróciło przeciwko wam lewicowcy. I dobrze wam tak. Zapamiętajcie to sobie na przyszłość

 • Gość pisze:

  Dorosła kobieta, matka, żona,osoba publiczna, filmuje siebie pijana na imprezie, udostępnia w intrnecie, pisze jak łobuz, czego oczekujesz kobieto. Nic nie zrozumiałaś, o czym to świadczy?

 • Wkurzona pisze:

  Ja tylko grzecznie się pytam pani szatan nazwała mordercami naszych obrońców granic czy miała prawo kto jej dal pozwolenie i te przekleństw widać po nich kim ona jest bez kultury nie pokazujcie tej kobiety bo nie zasłużyła sobie wstyd o niej sluchac

  • Myślący pisze:

   To był komentarz do konkretnej sytuacji na filmie, ale ludzie jak stado baranów wielce oburzeni, jakby sami byli nieskazitelni.

  • Paulina pisze:

   Wez sie za robote . W internecie same najmadrzejsze osoby , bo anonimowi. Zalosni jestescie wszyscy. Ale tak to jest jak sie ma nudne zycie to trzeba sie innym zajać. ŻALOSNEEEE

 • Red pisze:

  Baśka, pijesz, ćpasz to nie pisz w internecie, a nie bedziesz musiała odkręcać swoich idiotycznych wypowiedzi.

 • Gość pisze:

  Pani Barbaro jestem z Panią każdy w życiu zrobi jakąś głupotę ale takie zachowanie Pana Kurskiego i jeszcze innych osób jest karygodne . Proszę wziąć się w garść i żyć odnowa wszystkim się

 • Gość pisze:

  „(…) I to jest przerażające, ile w ludziach jest nienawiści.”
  Przygarnął kocioł garnkowi… WEŹ SIĘ ZASTANÓW CO ty W OÓLE PIER***SZ! To ty jesteś przesączona nienawiścią, ty opluwasz innych ludzi! A jak oni odpowiedzą tym samym – to ryczysz „ojej, jacy oni pełni nienawiści”. Piepszona hipokrytka.

 • Gość pisze:

  Internauci mają ją przepraszać? Za co? To chyba jakaś kpina.
  Za swoje słowa musi zapłacić. I oby tak się stało.
  I oby jak najmniej takich pustych gwiazdek. Samozwańcza elita.

 • Gość pisze:

  Zasłużyła na hejt

 • Gość pisze:

  Kobieto przestań jęczeć

 • Zmęczony Gość pisze:

  Wszyscy jesteśmy zmęczeni : sytuacją na granicy, pandemią, aktywistami, celebrytami, polityką i politykami, zagrożeniem wojną ; potrzebujemy trochę wytchnienia od nagonki jednych na drugich, od szczucia jednych na drugich.
  Pozwólcie zwykłym ludziom pożyć bez chorych emocji, dajcie odpocząć od siebie: politycy, celebryci, aktorzy, działacze, dziennikarze ze swoimi ambicjami itp !!!!!!!!!
  Trochę ciszy i spokoju!!!!!!

 • Gość pisze:

  Panmo Barbaro, jest panna dorosla í powinna wiedziec że za swoje slowa się odpowiada, ile Pani ma lat? Czas dojrzec

 • Gość pisze:

  Pani Basiu. Jest Pani piękną i wspaniałą kobietą i cała przyszłość przed Panią. Niech Pani się już nie przejmuje przeszłością i bierze życie całymi garściami!

  • Gość pisze:

   Świnia na zawsze zostanie świnią, choćby ubrała się w najładniejsze ciuchy. Dorosła kobieta powinna zawsze ponosic odpowiedzialność za słowo, bo przeztakie mordy zdradzieckie opozycji jest to co mamy na granicy i cierpią niewinni ludzie w wielkim trudzie i z wielkim poświęceniem wykonujący swoją służbę. Gdyby Polska była państwem prawa to celebrytka powinna mieć już dawno akt oskarżenia za obrazę funkcjonariusza na służbie.

  • Wkurzony pisze:

   Pytanie do tej kobiety szatan jak nazwała mordercami naszych żołnierzy to kogo oni zabili ?????pytam się tej szatan

  • Gosc pisze:

   Pytam się kogo zamordowali żołnierze odpowiedź szatan

 • Gość pisze:

  Ma żal że opluła naszych mundurowych? Baśka, schowaj się i daj nam odpocząć od siebie. Jest wiele innych fajnych dziewczyn które nie wyskakują z każdego kąta.

 • Gość pisze:

  Ja nie rozumiem. Pani Basiu dlaczego Pani czyta komentarze tych balonów. Nikt poważny nie wypowiada się tu. Niech wylewaja swoje frustracje na tych co zniszczyli nasz kraj.

 • Gość pisze:

  Niestety ,ale to prawda że w naszym kraju jest ogrom nienawiści do drugiego człowieka. Pytam tyko po co zatruwać jadem siebie i innych ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×