Szukaj

Kurdej-Szatan ubolewa przed samym porodem. Nie ukrywa swojego żalu do kilku gwiazd. Wyszło zabawnie

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze jest w drugiej ciąży. Aktorka planowo miała urodzić tydzień temu. W rozmowie z Super Expressem nie ukrywa żalu do kilku gwiazd. Wyszło zabawnie.

Barbara Kurdej-Szatan początkowo ukrywała ciążę. Gdy pojawiły się pierwsze pogłoski o tym, że jej rodzina się powiększy, sprytnie unikała odpowiedzi na pytania dziennikarzy. W momencie, kiedy jej brzuszek stał się bardzo dobrze widoczny, postanowiła jednak potwierdzić, że spodziewa się narodzin drugiego dziecka.

Od tego momentu aktorka chętnie udziela wywiadów, w którym opowiada o swoim maleństwie. Zdradziła m.in., że urodzi chłopca, dla którego wybrała imię Henryk. To jednak tuż po porodzie może się zmienić, o czym gwiazda poinformowała w rozmowie z Jastrząb Post:

Na razie imię to Henio, ale zobaczymy dopiero po narodzinach, czy utrzymamy ten pomysł i czy imię będzie pasowało do naszego małego brzdąca.

Barbara Kurdej-Szatan jest tydzień po terminie porodu

Kurdej-Szatan termin porodu miała wyznaczony na połowę września. Aktorka w sierpniu przeczuwała, że urodzi wcześniej, co zdradziła w Super Expressie:

Mam termin na połowę września, ale mam poczucie, że to się wydarzy wcześniej. Tak czuję! — wyznała Basia.

Chociaż termin minął w zeszłym tygodniu, gwiazda wciąż nie została mamą po raz drugi. Na pytania o to, czy chłopiec jest już na świecie, z uśmiechem nie ukrywa żalu do innych gwiazd. Wyszło zabawnie:

A daj spokój. Tyle znajomych było w ciąży. Mam wrażenie, że wszystkie urodziły, tylko nie ja — śmieje się Kurdej-Szatan w rozmowie z Super Expressem.

Gwiazda jest przygotowana do wizyty w szpitalu, już dawno spakowała walizki. Zdecydowała się na naturalny poród i jeśli będzie to możliwe chce, by towarzyszył jej mąż, Rafał Szatan.

W ostatnich chwilach oczekiwania na maluszka stara się być bardzo aktywna w sieci. Regularnie publikuje nowe posty na Instagramie, w których odsłania kulisy codzienności. Tak jak niedawno, gdy wrzuciła zdjęcia z planu serialu M jak miłośćInternauci byli zachwyceni.


Barbara Kurdej-Szatan - zdjęcie ze szpitala

Barbara Kurdej-Szatan - zdjęcie ze szpitala

Barbara Kurdej-Szatan na planie serialu

Barbara Kurdej-Szatan na planie serialu

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na premierze sztuki

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na premierze sztuki "W łóżku z rabusiem"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×