Kurdej-Szatan zaraz po przebudzeniu wrzuciła łóżkową sesję z mężem. Ich intymne zdjęcia przejdą do historii

Barbara Kurdej-Szatan nie wstydzi się dodawać zdjęć, na których jest rozczochrana czy bez grama makijażu. Po raz kolejny udowodniła, że nawet zaraz po przebudzeniu wygląda kwitnąco. A do tego ma u swojego boku bardzo przystojnego męża i słodką jak cukiereczek córeczkę.

Barbara Kurdej-Szatan dekadę temu stała się jedną z najbardziej pożądanych gwiazd w polskim show-biznesie. Ma swoje pięć minut i z wielką chęcią je wykorzystuje. Nie ogranicza się już tylko do roli w serialach. Pojawia się regularnie w reklamach wielu produktów. Można ją zobaczyć zarówno na deskach teatru, jak i na dużym ekranie. Z racji tego musi bardzo dbać o swój wizerunek i robi to z powodzeniem, gdyż zazwyczaj zachwyca makijażem, fryzurą oraz stylizacjami. Jest tylko jedno miejsce, w którym pozwala sobie na odrobinę mniej perfekcji, jednak nie oznacza to wcale, że wygląda gorzej.

Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu, zaraz po przebudzeniu. Jak wygląda?

Aktorka nie wstydzi się pokazywać z naturalnej strony, co udowodniła nieraz, na przykład dodając relację na swoim Instagramie, w której oglądaliśmy ją bez makijażu. Dziś po raz kolejny pokazała się w niecodziennej sytuacji – zaraz po przebudzeniu. Jak wygląda?

Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan może pochwalić się bardzo delikatną, a w dodatku dziewczęcą urodą. Choć na co dzień podkreśla ją makijażem, to w zaciszu domu zdecydowanie stawia na naturalność. Co więcej, tak samo dobrze wygląda zarówno z, jak i bez mejkapu.

Zdjęcia Kurdej-Szatan z mężem i córką prawdopodobnie zrobione zostały chwilę po przebudzeniu. Towarzyszą im wyjątkowe okoliczności – to właśnie dziś Rafał Szatan obchodzi swoje 32. urodziny, które świętuje wraz z rodziną.

Z racji panującej epidemii koronawirusa raczej nie ma co liczyć na duże przyjęcie, jednak wydaje się, że ten fakt mu nie przeszkadza. Cała trójka wygląda na bardzo szczęśliwych. Barbara do postu dołączyła życzenia dla męża oraz zaproszenie na wspólne karaoke wieczorem.

Kochanie, żeby zawsze było tak dobrze … :))) Sto lat !!!@rafal.szatan_this_is_me. O 21:00 zapraszamy na insta Rafała na urodzinowy koncert, a poteeem na urodzinowe karaoke !!!!!! Kto odważny.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani również postanowili złożyć Rafałowi życzenia:

  • Wszystkiego dobrego Rafał!
  • Zdrowia uśmiechu i radości z życia takiej zwykłej ludzkiej bez cukru dla całej rodziny bez wyjątku.
  • Wszystkie co piękne w życiu.
  • Dużo zdrowia dla Całej Waszej rodziny.

My również życzymy wszystkiego, co najlepsze!


Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan solidaryzują się z rodziną Królikowskich

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan solidaryzują się z rodziną Królikowskich

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×