Maja Hyży zrelacjonowała baby shower znanej aktorki. W ferworze zabawy niechcący zdradziła płeć dziecka

Baby shower Kamili Kamińskiej

Baby shower Kamili Kamińskiej

Maja Hyży zrelacjonowała baby shower Kamili Kamińskiej. Partnerka jej konkurenta w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Michała Meyera jest już w końcówce ciąży. Wokalistka tak świetnie się bawiła, że niechcący zdradziła płeć malucha.

Kamila Kamińska, aktorka znana z serialu Zakochani po uszy, a prywatnie partnerka Michała Meyera jest w ciąży. Radosnymi wieściami pochwaliła się na Instagramie. Napisała w poście:

Taki piękny dzień, żeby podzielić się z Wami nowiną.
W oczekiwaniu na Skarb.
Wyjątkowe 9 miesięcy w naszym życiu.
@misza.meyer  dziękuję, że jesteś.

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Matki obchodzony w wielu krajac. Najlepszego dla Mam!

Wiedzieliście, że 26 maja obchodzimy go tylko w Polsce?

Michał Meyer i Kamila po raz pierwszy zostaną rodzicami. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Poród tuż tuż, więc trzeba było urządzić baby shower.

Relację z przyjęcia dla przyszłej mamy zdała na Instagramie Maja Hyży. W ferworze zabawy razem z Agnieszką Mrozińską niechcący zdradziły płeć maluszka.

Zobacz także: Gwiazda „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” spodziewa się dziecka. Piękny kadr z brzuszkowej sesji zwiastuje, że poród już niebawem

Baby shower Kamili Kamińskiej

Maja Hyży, która przecież tak niedawno relacjonował swój własny baby shower, tym razem podzieliła się filmikiem z przyjęcia Kamili Kamińskiej. W końcu mamy słoneczną pogodę, więc przyjęcie odbyło się na tarasie. Były różnokolorowe baloniki, a dekoracje w żaden sposób nie sugerowały płci malucha. Za to zrobiły to rozbawione ciocie:

Jesteśmy na baby shower, będzie baby, będzie baby, możemy mówić? – relacjonowały rozbawione Maja i Agnieszka – Nie wiem, czy możemy mówić, jakie baby. Będzie baby Kamili Kamińskiej, uhu, zaraz wam tu pokażemy, jak pięknie wygląda Kamilka.

Nagle Mrozińska powiedziała:

O, jaki ptak!

To znak – odpowiedziała Hyży.

Obie po tym roześmiały się, bo zostały przyłapane. Kamińska i Meyer najprawdopodobniej powitają chłopca. Potem pojawiła się przyszła mama w zwiewnym ubraniu, przypominającym piżamkę. Nie wahała się odsłonić wielkiego brzuszka. Wyglądała pięknie we wianku na głowie. Ciąża zdecydowanie jej służy. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Baby shower Kamili Kamińskiej

Baby shower Kamili Kamińskiej

Baby shower Kamili Kamińskiej

Baby shower Kamili Kamińskiej

Baby shower Kamili Kamińskiej

Baby shower Kamili Kamińskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×