Arnold Schwarzenegger miał poważny wypadek samochodowy. Zdjęcia zmiażdżonych aut porażają. W jakim jest stanie?

Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger miał poważny wypadek samochodowy w Los Angeles. W sieci krążą zdjęcia z miejsca zdarzenia. W jakim stanie jest gwiazdor Hollywood?

Arnold Schwarzenegger to amerykański aktor o austriackich korzeniach. Jest też zawodowym kulturystą, a w tej branży zaczynał gdy miał zaledwie 15 lat. Gdy miał ich 20, zdobył tytuł Mr. Universe a siedem razy wygrał konkurs Mr. Olympia. Już dawno temu został uznany za jednego z największych kulturystów wszechczasów, a dzięki jemu sławie dyscyplina ta stała się jeszcze bardziej popularna.

Dzięki swojej sylwetce nie mógł narzekać na brak kolejnych propozycji z Hollywood. Obsadzano go w bardzo charakterystycznych rolach, gdzie umięśnione ciało było wielkim atutem. Zagrał w serii filmów Conan czy Terminator. Fani doskonale znają go też z takich produkcji jak: Pamięć absolutna, Gliniarz w przedszkolu, Predator, czy Bliźniacy. W 1997 roku został laureatem Złotego Globu. Dzisiejszego ranka zagraniczne media poinformowały o poważnym wypadku z udziałem gwiazdora. W jakim jest stanie?

Arnold Schwarzenegger miał poważny wypadek samochodowy

Arnold Schwarzenegger po tym, jak przestał występować przed kamerami, zajął się polityką. Dwukrotnie pełnił funkcję gubernatora stanu Kalifornia. Jego rzecznik potwierdził, że w piątkowe popołudnie aktor brał udział w poważnym wypadku samochodowym. Policja z Los Angeles poinformowała, że doszło do zderzenia czterech aut. Wszystko wydarzyło się na skrzyżowaniu w Brentwood. Na miejsce natychmiast wezwano policję, a także karetkę, która zabrała jedną z uczestniczek zdarzenia do szpitala – jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W sieci pojawiły się zdjęcia zrobione przez świadków zdarzenia. Widać na nich jak prowadzony przez 74-letniego Arnolda czarny SUV GMC Yukon wjechał w białe Porsche i czerwonego Priusa, uderzyła w nich też czerwona Toyota.

Patrol policji, który pojawił się na miejscu, zbadał uczestników zdarzenia na obecność alkoholu. Wszyscy byli trzeźwi. Nikt nie został aresztowany. Po całym zdarzeniu aktor rozmawiał z funkcjonariuszami i udzielał obszernych wyjaśnień dotyczących wypadku. Nie wiadomo jednak w jaki sposób doszło do tego, że jego samochód czołowo zderzył się z nadjeżdżającymi z przeciwka samochodami.


Arnold Schwarzenegger ewakuowany z domu w Kalifornii

Arnold Schwarzenegger ewakuowany z domu w Kalifornii

Mała Katherine Schwarzenegger z tatą

Mała Katherine Schwarzenegger z tatą

Arnold Schwarzenegger ewakuowany z domu w Kalifornii

Arnold Schwarzenegger ewakuowany z domu w Kalifornii

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko a taki był ładny amerykanski ha ha pewnie śtróz źaspał i kolory pojeb..ł grunt źe nie smiertelny i to tyłe

Najczęściej czytane dziś

×