Szukaj

Meghan Markle i Harry w urodziny Archiego wystrzelą prawdziwą bombę. Wyciekły szczegóły

Archie Harrison za kilka dni będzie świętować pierwsze urodziny. Meghan Markle i książę Harry z tej okazji przygotowali dla swoich fanów niezwykły prezent. Jaki?
Meghan Markle i Archie Harrison

Meghan Markle i Archie Harrison

Meghan Markle została mamą 6 maja 2019 roku. Na świat przyszedł Archie Harrison, którego rodzice pokazali kilka dni po porodzie. Złamali tym samym tradycję, która od lat panowała na dworze. Do tamtego momentu członkowie rodziny królewskiej prezentowali dziecko od razu po porodzie.

Nowe zdjęcie Archiego Harrisona. Kiedy zostanie opublikowane?

Archie za kilka dni będzie świętować pierwsze urodziny. Z tej okazji Meghan i Harry opublikują kolejny portret chłopczyka, o czym w rozmowie z Sunday Times poinformował rzecznik prasowy pary:

Można się spodziewać, że wkrótce go państwo zobaczą.

Archie Harrrison

Archie Harrrison

Rzecznik nie chciał jednak wyjawić, gdzie pojawi się fotografia. Małżonkowie nie korzystają już przecież z konta na Instagramie Sussex Royal. Mówi się, że tego dnia zadebiutuje ich nowy profil. Nazwa na ten moment jest utrzymywana w tajemnicy.

Pewne jest jednak, że fani rodziny królewskiej Archiego po raz ostatni mogli zobaczyć w grudniu. Meghan i Harry w sylwestra na swoim koncie na Instagramie opublikowali podsumowanie roku. Wśród nich było zdjęcie chłopca, który pozował w objęciach taty. Znajdowali się nad jednym z kanadyjskich jezior.

Podczas gdy sympatycy rodziny jeszcze nie widzieli zdjęcia Archiego w tym roku, osobą, która miała przyjemność go ostatnio zobaczyć, jest królowa Elżbieta II. W zeszłym tygodniu rozmawiała z chłopcem za pomocą komunikatora internetowego. Wnuka nie widziała od wielu tygodni, bo chociaż jego rodzice gościli niedawno w Wielkiej Brytanii, w trosce o jego bezpieczeństwo i przez panującą pandemię koronawirusa, nie zabrali go ze sobą.

Zobacz także: Archie Harrison gwiazdą szeroko komentowanej kampanii. Dopiero co ruszyła, a już odniosła wielki sukces


Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×