Tak wyglądałoby teraz życie Anny Przybylskiej. Do spełnienia planów zabrakło niewiele. Wzruszające

Anna Przybylska miała bardzo poważne plany na przyszłość. Aktorka czekała aż jej partner, Jarosław Bieniuk, zakończy sportową karierę. Wtedy w jej życiu miała nastąpić wielka rewolucja.

Anna Przybylska zrobiła ogromną karierę. Zdecydowanie była ulubienicą widzów. Jej wielkim debiutem na dużym ekranie był film Ciemna strona Wenus w reżyserii Radosława Piwowarskiego. To właśnie on dostrzegł w niej prawdziwy talent. Dzięki tej produkcji otworzyła się jej droga do wielkiej kariery. Gwiazda doskonale umiała połączyć swój zawód z życiem rodzinnym.

Przez wiele lat była partnerką Jarosława Bieniuka. Chociaż nigdy nie zdecydowali się na sformalizowanie związku, to stanowili bardzo szczęśliwą rodzinę. Doczekali się trójki dzieci. Ich córka, Oliwia, niedawno świętowała 18. urodziny, starszy syn Szymon ma 14 lat, a najmłodszy jest 9-letni Jaś.

Gwiazda Złotpolskich miała wiele planów na przyszłość, o których opowiedziała w jednym z wywiadów. Udzieliła go w 2014 roku, czyli na kilka miesięcy przed śmiercią.

Jak miało wyglądać życie Anny Przybylskiej?

Aktorka cały czas wierzyła, że uda jej się pokonać chorobę nowotworową. Jak każdy z nas, snuła wiele planów na przyszłość. Czekała na moment, w którym ojciec jej dzieci zakończy sportową karierę. To właśnie wtedy jej kariera miała zwolnić. Chciała swoim pociechom pokazać cały świat. Planowała zabrać całą rodzinę w podróż dookoła globu. Dzień po dniu mieli odkrywać kolejne nowe zakątki.

Ze swojego sekretu zwierzyła się na planie sesji dla magazynu Cosmopolitan.

Ja bym strasznie chciała, tak totalnie na rok, żeby dzieci miały nawet rok później jakieś opóźnienie w szkole, zabrać je i pojechać w podróż dookoła świata. Bo ja myślę, że żadna edukacja, żaden kurs po prostu im nie da tego, co przez rok my wspólnie przeżyjemy. Przede wszystkim będziemy razem. To jest moje największe marzenie. I czasem sobie myślę: „Boże jak ten Bieniuk skończy grać w piłkę, to by było genialne to wszystko zamknąć, zapakować czy sprzedać nawet i na rok zniknąć po prostu”.

Niestety Ania nie spełniła swojego wielkiego marzenia. Zabrało niewiele, bo w tym samym roku, w którym zmarła, Jarosław Bieniuk zakończył karierę piłkarską.


Anna Przybylska z dziećmi – Szymonem, Jasiem i Oliwią

Anna Przybylska z dziećmi – Szymonem, Jasiem i Oliwią

Anna Przybylska z synem Szymonem

Anna Przybylska z synem Szymonem

Anna Przybylska z synem Janem

Anna Przybylska z synem Janem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×