Zrobiło się głośno o nowym partnerze Anny Popek. Dziennikarka wreszcie trafiła na mężczyznę życia?

Anna Popek znalazła nowego partnera?

Anna Popek znalazła nowego partnera?

Anna Popek pozwoliła sobie na chwilę szczerości. Jej wypowiedź sprawiła, że media zaczęły się zastanawiać, czy znalazła partnera. Co powiedziała?

Anna Popek to absolutna gwiazda polskiego dziennikarstwa. Karierę zaczynała jeszcze przed kamerami TVP Katowice. Później awansowała i trafiła do ogólnopolskiego kanału TVP1. Przez lata brylowała w programach, takich jak: Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie Świat się kręci. Karierę w publicznej stacji kontynuuje do tej pory. Sprawiło to, że jest często krytykowana przez liberalnych internautów. Niektórzy z nich mają jej za złe to, że firmuje swoim nazwiskiem działalność Jacka Kurskiego i obecnego zarządu Telewizji Polskiej.

Prywatnie była żoną Andrzeja Popka, z którym rozwiodła się w 2011 roku. Para ma razem dwoje dzieci: Oliwię Małgorzatę. W 2020 roku w mediach było głośno o rozstaniu dziennikarki z młodszym od niej Tomaszem Krupą. Popek oficjalnie potwierdziła krążące plotki za pośrednictwem Instagrama. Napisała tam:

Kochani, zazwyczaj nie komentuję moich spraw osobistych, zwłaszcza tych związanych z uczuciami. Dzisiaj jednak muszę się odnieść do publikacji na kilku portalach. Chcę potwierdzić fakt, że opisywana relacja to przeszłość. Jak złośliwie skomentował tę sytuację mój znajomy był to spóźniony błąd młodości. No cóż, czasem i tak się zdarza. Jednak w związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy. Powoływanie się na mnie będzie nadużyciem. Sądzę jednak, że w przyszłości fakt taki nie będzie miał już miejsca. Każdy jest kowalem własnego losu i w tym duchu powinniśmy traktować doświadczenia, które przynosi nam życie.

Jakiś czas temu sprawa znów zaczęła interesować media. Super Express dowiedział się, że eks-chłopak chce pozwać gwiazdę TVP! Mężczyzna powiedział dziennikarzom:

Anna jest mi dłużna 300 tys. zł. Przede wszystkim mnie pomówiła, jak się rozstaliśmy. Rozwaliła mi relację z dziewczyną, z którą później się spotykałem, ale przede wszystkim przez nią straciłem kontrakt w telewizji. Zrobiła sobie żarty. Nagraliśmy cztery odcinki, a na piąty nie przyjechała, bo powiedziała, że ma serce chore, a nie dostarczyła zaświadczenia.

I uzupełnił:

Samo 110 tys. to jest zadośćuczynienie za szkody moralne w związku z pomówieniem mnie w wywiadach prasowych, jakoby miał powoływać się na znajomość z nią dla własnych korzyści. […] Ja się teraz w ogóle wstydzę, że z nią byłem… Miałem z nią kontrakt menadżerski, za który ona mi nie płaciła, bo powiedziała, że nie będzie mi płacić pieniędzy.

Jak widać, Anna nie ma szczęścia do związków. Media podejrzewają jednak, że dziennikarka ma już nowego partnera. Wszystko za sprawą jej wypowiedzi.

Anna Popek ma nowego partnera? Co wyjawiła?

Ostatnio Popek wyjawiła, jaki jest jej ideał partnera. Opowiedziała:

Jaki powinien być idealny partner? Najlepsi partnerzy to ci szaleni na parkiecie i odpowiedzialni w życiu, bez skandali. A jeszcze lepsi to ci i do tańca, i do różańca.

Te słowa sprawiły, że część internautów i dziennikarzy zaczęła snuć domysły na temat jej nowego związku. To jednak nie wszystko. Gwiazda intensywnie uczy się tańca.

Lubię tańczyć, czuję się wtedy wspaniale, szczęśliwa i spełniona. Teraz mam mnóstwo energii – mamy w końcu karnawał, a to zobowiązuje. W towarzystwie partnera, który wie, jak prowadzić kobietę, taniec jest nie tylko nauką, ale też wielką przyjemnością – zdradziła.

Śledzicie działalność Anny Popek?

Zobacz także: Z kim Popek była w związkach? Oto byli partnerzy dziennikarki


Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×