Szukaj

Anna Popek odsłania kulisy rozstania z partnerem: „Był to spóźniony błąd młodości”. Publicznie odcina się od swojego eks

Anna Popek komentuje rozstanie

Anna Popek komentuje rozstanie

Anna Popek rozstała się z partnerem, Tomaszem Krupą. Zaskoczyła wszystkich, publikując oświadczenie w tej sprawie. Co napisała?

W zeszłym roku w mediach pojawiły się doniesienia, że serce Anny Popek skradł młodszy o 11 lat fotograf Tomasz Krupa. Doskonale dogadywali się nie tylko w życiu prywatnym, ale także w kwestiach służbowych. Razem prowadzili bloga, a dziennikarka często pojawiała się przed obiektywem ukochanego.

Na łamach Twojego Imperium Popek wyznała, że jej ukochany bardzo zaangażował się w ich relację. Podkreśliła, że tak powinien wyglądać idealny związek.

Bo tylko takie związki mają sens – powiedziała.

Zaliczyli też debiut na salonach, który nie przeszedł bez echa, a zdjęcia z tego wydarzenia błyskawicznie obiegły media. Niestety relacja nie przerwała próby czasu i pojawiły się doniesienia, że Popek i Krupa już nie są razem.

Anna Popek komentuje rozstanie z partnerem

Jako pierwszy o rozstaniu pary informował magazyn Świat&Ludzie. 

Dopiero co cieszyła się szczęściem u boku 41-letniego fotografa, pana Tomasza. Teraz wyznaje, że związek się zakończył. A w jej życiu nie pojawił się nikt nowy. Tłumaczy, że nie chce się angażować, dopóki nie spotka kogoś, o kim wie, że będzie mogła z nim stanąć na ślubnym kobiercu — napisano.

Popek znana jest z tego, że raczej nie wypowiada się na tematy osobiste. Jest aktywna w social mediach, bardzo ceni sobie tę formę kontaktu z fanami, ale jest bardzo oszczędna w komentarzach dotyczących jej życia prywatnego.

Tym razem jednak zrobiła wyjątek i opublikowała oświadczenie, w którym wypowiedziała się na temat swojego związku z Tomaszem Krupą. Potwierdziła, że rozstała się z partnerem. Publicznie oznajmiła, że nie ma z nim już nic wspólnego, a ewentualne powoływanie się fotografa na znajomość z nią, będzie nadużyciem.

Kochani, zazwyczaj nie komentuję moich spraw osobistych, zwłaszcza tych związanych z uczuciami. Dzisiaj jednak muszę się odnieść do publikacji na kilku portalach. Chcę potwierdzić fakt, że opisywana relacja to przeszłość. Jak złośliwie skomentował tę sytuację mój znajomy był to spóźniony błąd młodości. No cóż, czasem i tak się zdarza. Jednak w związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy. Powoływanie się na mnie będzie nadużyciem. Sądzę jednak, że w przyszłości fakt taki nie będzie miał już miejsca. Każdy jest kowalem własnego losu i w tym duchu powinniśmy traktować doświadczenia, które przynosi nam życie.

Fani Anny Popek w komentarzach dodają jej otuchy i komplementują wygląd.


Anna Popek - oświadczenie

Anna Popek - oświadczenie

Anna Popek - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Anna Popek - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Anna Popek pozuje w sesji zdjęciowej w ogrodzie

Anna Popek pozuje w sesji zdjęciowej w ogrodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×