Newsy"Pytanie na Śniadanie" z nowym prowadzącym. Zasiądzie obok Anny Popek

"Pytanie na Śniadanie" z nowym prowadzącym. Zasiądzie obok Anny Popek

Pytanie na Śniadanie (Facebook)
Pytanie na Śniadanie (Facebook)
Mikey
10.08.2023 22:40

Program Pytanie na Śniadanie emitowany jest od ponad 20 lat i z roku na rok zbiera kolejnych wielbicieli. W każdym odcinku śniadaniówki wita widzów inna para, co na pewno urozmaica to w jakiś sposób ten program. Niedawno z programem pożegnał się Łukasz Nowicki, a na ekranach po wielu latach przerwy pojawiła się Anna Popek. Jak dotąd dziennikarka nie miała stałego partnera, jednak wszystko ma się niedługo zmienić.

Pytanie na śniadanie. Nowy prowadzący u boku Anny Popek

Jak poinformowała Telewizja Polska, do grona prowadzących Pytanie na Śniadanie dołączy aktor Robert Rozmus. Na pewno wielu widzów kojarzyć go może z takich seriali jak Na dobre i na złe, Niania, Magda M., Bulionerzy, Ojciec Mateusz czy Świat Według Kiepskich. Teraz zagości u boku Anny Popek.

Oboje prowadzili wspólnie jedną z wakacyjnych biesiad. Sprawdzili się i polubili, dobrze wypadają razem - zacytował TVP serwis Wirtualnemedia.pl.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy Robert pojawia się w roli prowadzącego. Był już gospodarzem takich programów, jak m.in. Dziewięciu wspaniałych w Polsacie, czy Rodzina jak z nut i Ja to znam! w TVP1.

W roli prowadzącego śniadaniówkę będzie można zobaczyć Roberta Rozmusa już w tę sobotę, 12 sierpnia. Nie możemy się doczekać!

Anna Popek odsłania nogi
Anna Popek odsłania nogi
Robert Rozmus - wielki finał Szansy na Sukces Opole 2022
Robert Rozmus - wielki finał Szansy na Sukces Opole 2022
Anna Popek (AKPA)
Anna Popek (AKPA)
Robert Rozmus
Robert Rozmus
Anna Popek
Anna Popek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także