Anna Nowak-Ibisz pokazała, jak mieszka. Salon to prawdziwa perełka. Jeszcze w nim czuć święta

Anna Nowak-Ibisz salon

Anna Nowak-Ibisz salon

Anna Nowak-Ibisz dopiero po świętach pochwaliła się swoimi dekoracjami na Boże Narodzenie. Przy okazji pokazała wnętrze salonu. Zobaczcie, jak mieszka gospodyni programu Pani Gadżet.

Anna Nowak-Ibisz, zapracowała sobie swoimi programami na TVN na status gwiazdy stacji. Jej Pani Gadżet, czy Pani Gadżet nocą, to bardzo chętnie oglądane programy. Otwarta, bezpośrednia, zyskała wielką sympatię telewidzów. Kiedy pojawia się na ekranie, jej energia zaczyna się udzielać. Praktyczne rady, triki, ułatwiające życie przedmioty – to cała ona.

Ania jako jedna z ostatnich gwiazd pochwaliła się dekoracjami świątecznymi, a te, jak się domyślacie, są niebanalne. Przy okazji pokazała zmieniony salon.

Anna Nowak-Ibisz pokazała salon. Jak mieszka Pani Gadżet?

Na początku swojej kariery w TVN była raczej kojarzona jako była żona Krzysztofa Ibisza, ale szybko zapracowała na własne nazwisko. Dzisiaj już wiadomo, że dawni zakochani darzą się ogromnym szacunkiem i zgodnie wychowują syna, Vincenta. Dopiero niedawno, w rozmowie z Magdą Mołek zdradziła kulisy rozstania i chyba trzeba ją podziwiać za hart ducha i umiejętność pokojowej koegzystencji z eks mężem. Szerzej pisaliśmy o tym tutaj.

Dzisiaj Ania tryska energią i właśnie wpuściła internautów do swojego świątecznego salonu. Dekoracje robią wrażenie. Jest żywa choinka, naturalne ozdoby, a wszystko wygląda bardzo przytulnie. Przy okazji Nowak-Ibisz zdradziła, że w końcu zabrała się za odświeżenie pokoju.

Nasza choinka ma się jeszcze znakomicie i nie gubi igieł, czeka razem z nami na Nowy Rok. A ja zdecydowanie połknęłam bakcyla „Patentu na dom” i zmieniam pomału rzeczy, które proszą o to od lat – zaczęłam od kuchni a na Święta pod choinkę zmieniłam wygląd salonu – jest nowa jasna sofa, jest jasny dywan – zdecydowanie rozjaśniły całe wnętrze – zabieg idealny na tę porę roku – ciemno jest od rana, noc zapada o godz.16.00, a my spokojnie siedzimy w domu i cieszymy się czasem wolnym, wieczorem zalegamy na kanapie i oglądamy filmy, nasze koty też zachwycone – bo mają więcej miejsca na zaleganie obok nas – napisała.

Zmieniła sofę na dużą, wygodną w jasnym kolorze, a także jest nowy dywan, też w raczej rozświetlających wnętrze barwach. Osiągnęła swój cel, bo chciała, żeby miejsce wypoczynku w jej domu było bardziej doświetlone. Jak wam się podoba?


Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje świąteczne i nowy salon

Komentarze

 • dekorator pisze:

  Pani Aniu,
  świetne rolety, kanapa, kolorystyka, ale przeładowanie dekoracjami szczególnie na półce odbiera wnętrzu lekkość i klasę. To absolutnie cecha wielu z nas, bo lubimy pewne rzeczy i żal nam się ich pozbyć:) Pozdrawiam

 • Elzbieta pisze:

  Jest tam pięknie. Pani Ania fajna kobieta

 • XxX pisze:

  Gust – tragedia,obojetnie kiedy to bylo meblowane…szare bure i ponure..takie poddasze..

 • Gość pisze:

  Zachwytu nie ma! Normalny przecietny salon. Sofa raczej lata 90 te. Przytulnie? Moze … choc dla mnie zbyt nagracone Wszystkiego.

 • Gość pisze:

  Perełka?? Bez przesady. Normalne mieszkanie kobiety w tym wieku, urządzane w stylu jaki był może 10 lat temu. A ten dywan w romby to dla mnie uosobienie bezguścia. Reszta mieszkania jest ok.

 • Gość pisze:

  Fajna, normalna kobieta.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×