Anna Nowak-Ibisz po latach o powodach rozstania z Krzysztofem Ibiszem. Pojawiła się ta druga

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz była gościem w programie W roli głównej. Prowadzącej Magdzie Mołek opowiedziała o rozstaniu z Krzysztofem Ibiszem. Pierwszy raz zdobyła się na tak szczerze wyznanie.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz po rozstaniu starają się utrzymywać dobre relacje. W końcu wciąż łączy ich wspólny syn Vincet. Para byłych małżonków powinna być przykładem dla innych rodziców, którzy są po rozwodzie. Widać, że dobro syna jest dla nich priorytetem – i bardzo dobrze. Cała trójka spędza nawet razem czas. Aby dojść do takiego momentu, byli małżonkowie potrzebowali trochę czasu. Anna w programie Magdy Mołek zdecydowała się opowiedzieć o rozwodzie i zdradziła powód rozstania z Krzysztofem.

W roli głównej: co to za program?

Magda Mołek już od dwunastu lat prowadzi program W roli głównej, którego emisję widzowie mogą zobaczyć na antenie TVN Style. Zaprasza w nim do szczerej rozmowy gwiazdy, które bardzo często uchylają rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Ostatnio gościła u siebie Annę Nowak-Ibisz, która zdecydowała się szczerze opowiedzieć o rozstaniu z byłym mężem.

View this post on Instagram

„ W roli głównej „ w rozmowie z Magdą Mołek ???? Tak bardzo nam teraz takich spotkań brakuje – umawiamy się na live’y, na skype, na WhatsApp albo wisimy na telefonach, żeby tylko złapać chwilę oddechu i przekonać się, że nie jesteśmy zupełnie sami. Ta rozmowa letnia nie będzie, nie taki mam temperament ???? jest szczera,nie ślizga się delikatnie po wierzchu, nie muska lekko gładkiej tafli jeziora. Jest bardzo osobista. Zapraszam dzisiaj o godz.22.15 na antenie @tvnstyle_official ???? ! POWTÓRKI ; ????02.04 godz.17.25 ????04.04. godz.13.15 i ????05.04. godz.18.50 ???? @magda_molek – Dziękuję Ci serdecznie za to spotkanie ???? #wroligłównej #tvnstyle #rozmowa #dwiekobiety #szczerze #wprost #sercem #opowiedziane ???? @tvnstyle_official @magda_molek ????@juliamotylinska.makeup ???? @joannadadas_stylist ???? @ewa_pieczarka ????

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on

Anna Nowak-Ibisz szczerze o rozstaniu z Krzysztofem Ibisz

Prowadząca przy okazji szczerej rozmowy postanowiła zapytać Nowak-Ibisz o jej byłego małżonka Krzysztofa. Anna nie dała się długo prosić i opowiedziała jej ze szczegółami, jak wyglądały początki jej znajomości z prezenterem. Ich pierwsze spotkanie odbyło się w Teatrze Ochota, oboje mieli wtedy po 16 lat. Gwiazda od razu wiedziała, że to jest ten jedyny.

Pierwszy raz spotkaliśmy się, jak mieliśmy po 16 lat. To było w Teatrze Ochota. Pamiętam do dzisiaj, jak go zobaczyłam. Stanął na schodach i pomyślałam: 'Koniec. Matko Boska, to jest ten – wyjawiła w programie.

Następnie ich drogi przecięły się po raz kolejny w szkole filmowej, gdzie Krzysiek ponoć nieźle ją dręczył.

On najlepiej wiedział, co ja mam w domu itd. Czarek Pazura mnie bronił przed Ibiszem, mówił mu, żeby przestał mnie dręczyć.

View this post on Instagram

Magda Mołek zaprosiła mnie na rozmowę do swojego programu „ W roli głównej „ – Oto jej fragment , premiera jutro na antenie Tvn – Style o godz.22.25 ???? Magda @magda_molek dziękuję Ci za tę rozmowę i mam nadzieję, że Twoje życzenia się spełnią ???????? @magda_molek @tvnstyle_official @joannadadas_stylist @juliamotylinska.makeup @ewa_pieczarka ???? Dziękuję dziewczyny ???? #rozmowa #szczera #wroligłównej #tvnstyle #zapraszam ????

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on

Jednak to wyjazd do Juraty był tym przełomowym momentem w ich życiu. To Krzysztof zdecydował się wykonać pierwszy krok w stronę Anny, która właśnie obchodziła swoje imieniny.

On mnie zaczepił. To były imieniny Anny. Ja stałam plecami otoczona znajomymi z bukietem czerwonych róż. Krzysiek spytał naszego wspólnego znajomego, czy to jest Ania. Marek odpowiedział, że tak to jest Ania. I on wtedy podszedł do mnie i mnie przytulił. Powiedział: Czuję się, jakbym wrócił do domu – opowiadała Magdzie.

Zakochani wzięli ślub w 2005 roku. Doczekali się wspólnie syna. Nowak-Ibisz wróciła też dla rodziny na stałe do Polski. Wcześniej mieszkała w Austrii, gdzie grała w popularnej telenoweli. Jednak nic nie trwa wiecznie. Ich małżeństwo zaczęło się sypać. Jak się okazało, małżonek gwiazdy nie był jej wierny.

To był proces. On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta – przyznała szczerze Anna.

Kto skradł serce Ibisza? Tego Anna już nie zdradziła.


Anna Nowak-Ibisz w programie W roli głównej

Anna Nowak-Ibisz w programie W roli głównej

Anna Nowak-Ibisz w programie W roli głównej

Anna Nowak-Ibisz w programie W roli głównej

Krzysztof Ibisz z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentym

Krzysztof Ibisz z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×