Anna Mucha dostała ostrzeżenie ws. pracy w „M jak miłość”. Ktoś bliski przeczuwa, że skończy jak Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha

Koniec Anny Muchy w M jak miłość jest coraz bliższy? Dostała ostrzeżenie dotyczące dalszej pracy w serialu. Podzieli losy Barbary Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan wywołała jedną z największych dram ubiegłego roku. Aktorka dodała kontrowersyjny wpis, w którym brutalnie uderzyła w Straż Graniczną. Sprowokował ją do tego filmik nagrany rzekomo na granicy polsko-białoruskiej. Było na nim widać uchodźców/migrantów przebywających w niezbyt dobrych warunkach. Barbara opatrzyła wideo słowami:

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!!

Część opinii publicznej zwróciła się przeciwko niej. Wiele osób zarzuciło jej brak patriotyzmu i obrażanie polskiego munduru. W tej sytuacji nawet nie dziwi, że osobiście interweniował prawicowy Jacek Kurski. Prezes TVP oznajmił, że więcej nie zobaczymy jej w roli Joasi w tasiemcu M jak miłość. Napisał na Twitterze:

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

Niektórzy celebryci stanęli w obronie Kurdej-Szatan. Jedną z jej obrończyń była koleżanka z planu serialu – Anna Mucha, która wstawiła się za nią w rozmowie z Plotkiem:

Basia jest wspaniałą kobietą, przyjaciółką i człowiekiem, którego chce się mieć przy boku. Wrażliwą, prawą, empatyczną i waleczną. Nigdy nie zostawi potrzebującej osoby samej. Nie przejdzie obojętnie… to ona miała odwagę w środku nocy zatrzymać samochód, by udzielić pierwszej pomocy kierowcy, który miał wypadek. To ona walczyła o kobiety i nasze prawo do godnego życia, wreszcie to Baśka stanęła za mną murem, kiedy tego potrzebowałam…

Po czym dodała, że jej znajoma nie zasłużyła na to, co ją spotkało:

Jest etyczna, oddana i sprawia, że świat i ludzie dookoła są lepsi. Bóg mi świadkiem, że zasługuje nie tylko na wszystkie te nagrody publiczności i dowody sympatii, ale także na to, żeby być wobec niej lojalnym i okazać wsparcie, kiedy tego potrzebuje.

Okazuje się, że takie słowa Muchy mogą ją słono kosztować w dzisiejszej sytuacji politycznej.

Anna Mucha wyleci z M jak miłość?

Anna Mucha udzieliła ostatniego obszernego wywiadu Party. Podczas rozmowy m.in. twardo opowiedziała się po stronie nauki i szczepień. Nie zabrakło jednak tematu Kurdej-Szatan. Rozmówczyni wyznała, że jej własna córeczka, Stefania, powiedziała jej, że również i ona może wylecieć z obsady serialu:

Kiedy wydarzyło się to, co się wydarzyło, siedziałam w restauracji z córką. Nakreśliłam jej całą sprawę i kontekst. Moja córka, po chwili namysłu, z przerażeniem krzyknęła: „Mamo, przecież i ciebie zaraz wywalą! O Boże, po co musiałaś to skomentować. Ale… przecież nie mogłaś postąpić inaczej, bo to jest ciocia Basia!”. Dokładnie, nie mogłam postąpić inaczej

Mucha nie ukrywa, że od dawna jest przyjaciółką Kurdej-Szatan. W listopadzie zaprosiła ja na urodziny Stefanii. Myślicie, że przyjdzie jej zapłacić cenę za tę relację?


Anna Mucha w stylizacji przygotowaną przez córkę

Anna Mucha w stylizacji przygotowaną przez córkę

Barbara Kurdej-Szatan - sylwester 2021

Barbara Kurdej-Szatan - sylwester 2021

Anna Mucha - drogi kurs taksówką

Anna Mucha - drogi kurs taksówką

Komentarze

 • Agi pisze:

  Super babki madre i sliczne

 • Gość pisze:

  Jedna earta drugiej

 • Gość pisze:

  Tam.gdze.Mucha.tam.jest.smrod

 • Gość pisze:

  Wolność słowa ma swoje granice . Swoje poglądy należy wygłaszać mądrze i kulturalnie .

 • Gość pisze:

  Muchy można tępić muchomorem , albo szatanem .

 • GośćMisia pisze:

  Dobrały się dwie aktoreczki.Maja wiele rzeczy podobnych z których powinny wstydzić się.Niestety brak ambicji i z dala od nich.

 • Gość serwisu internetowego pisze:

  Obie są siebie warte. Jedna głupsza od drugiej. Wydaje im się, że są wielkimi gwiazdami, a słoma ściele się za nimi na kilometr. Szatan alkoholiczka i ćpunka, też mi wielka matka polka 🤣🤣 mucha z kolei wykolejona i wyuzdana gdyby mogła to chodziła by zupełnie naga 😡😡Obie g**no warte. Szatan powinna być dotkliwie ukarana tak żeby cała reszta wiedziała, że nie można sobie na zbyt wiele pozwalać.

  • Swoja pisze:

   Ci polscy celebryci są tak rozpuszczenie ,że najwyższy czas pokazać im na czym polega ich praca .Obydwie te panią są siebie warte .

  • Jana pisze:

   Ci polscy celebryci są tak rozpuszczenie ,że najwyższy czas pokazać im na czym polega ich praca .Obydwie te panie są siebie warte.

 • Baś . pisze:

  Obie Panie są żałosne w parciu na szkło. Talent sam się obroni.

 • Ola pisze:

  Dwie wielkie niby gwiazdy ,jedna warta drugiej. Ciekawe jak prokuratura ustosunkuje się do bluznierstw p.Szatan

 • Gość ka ka pisze:

  Ja za wulgarne słowo na ulicy użyte jako przerywnik rozmowy zapłaciłem 200 mandatu. Bo to demoralizacja, słyszało to 5 osób i 2 strażników miejskich. A p. Szatan na forum internetowym to kilka milionow więc i mandat adekwatny do sytuacji. 🤔

 • Gośćolo pisze:

  Jedna drugiej warta zapraszam obie panie do pracy na kasę tam zrobicie karierę zawodową

 • GośćEdyta pisze:

  Wogóle niedługo internecie to nic nie będzie można napisać,na nikogo i na nic.Będzie jak w Korei tylko będzie można pisać same pozytywne komentarze na temat kraju,syułacji w kraju,a jak napiszesz coś złego to będą ludzi wsadzać do więzienia lub jak to jest przypadku Szatan wyrzucili ją z pracy TV dla mnie to z pracy powinno się wylatywać tylko wtedy jak coś w pracy zawalisz a nie jak w tym przypadku że coś w internecie napisała dla mnie to jest chore.Takim razie pytam gdzie jest wolność słowa

  • Gośćlinda pisze:

   Droga Pani. Są granice dotyczącą także wolności słowa. Wyzwiska, przekleństwa to nie wolność słowa to chamstwo.

  • Polak pisze:

   Głupi jesteś

  • Gość pisze:

   Zgadzam sie w 100% jezeli nie mozna miec wlasnego zdania na jakis temat. Masakra jakas, Ania i Basia super dziewczyny przynajmniej maja odwage mowic co mysla i tak powinno byc.

 • Gość pisze:

  Wszyscy jesteście obrzydliwi.Skierujcie swoje opinie na obecny rząd.

  • Gość pisze:

   A ty jaka jestes ?ludzie maja racje dwie zarozumiale celebrytki mysla ze wszystko im wolno jedna gorsza od drugiej!