Anna Mucha komentuje sytuację Barbary Kurdej-Szatan. Stanęła murem za przyjaciółką

Anna Mucha komentuje słowa Barbary Kurdej-Szatan

Anna Mucha komentuje słowa Barbary Kurdej-Szatan

Anna Mucha skomentowała emocjonalny wpis Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka stoi murem za swoją koleżanką. Nie wszystkim spodobają się jej słowa.

O Barbarze Kurdej-Szatan od kilku dni jest głośno w mediach. Wszystko to za sprawą bardzo emocjonalnych słów, którymi opisała to, co dzieje się obecnie na granicy polsko-białoruskiej. Gwiazda odniosła się do nagrania, na którym widać jak Służba Graniczna siłuje się z migrantami. W tle słychać krzyk i płacz dzieci:

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – grzmiała w sieci.

Słowa wywołały ogromne emocje. Jej obserwatorom nie spodobało się, to jak nazywa pograniczników, co wyrazili w komentarzach. Sprawą zainteresowała się także prokuratura. Aktorka zbiera żniwa swojego występku. Sieć Play wycofała się z dalszej współpracy z nią. Telewizja Polska również zakończy jej wątek w serialu M jak Miłość.

Anna Mucha komentuje wypowiedź Basi Kurdej-Szatan

Niektóre gwiazdy stają w obronie Basi Kurdej-Szatan, twierdząc, że ta ponosi zbyt wielkie konsekwencje. W tym gronie znalazła się Krystyna Janda, która nie ukrywa, że jest zszokowana komentarzami internautów. W sprawie wypowiedziała się również Anna Mucha, która także stanęła murem za koleżanką z planu serialu:

Basia jest wspaniałą kobietą, przyjaciółką i człowiekiem, którego chce się mieć przy boku. Wrażliwą, prawą, empatyczną i waleczną. Nigdy nie zostawi potrzebującej osoby samej. Nie przejdzie obojętnie… to ona miała odwagę w środku nocy zatrzymać samochód, by udzielić pierwszej pomocy kierowcy, który miał wypadek. To ona walczyła o kobiety i nasze prawo do godnego życia, wreszcie to Baśka stanęła za mną murem, kiedy tego potrzebowałam… – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Po chwili dodała, że nie zasługuje na to, co ją spotkało:

Jest etyczna, oddana i sprawia, że świat i ludzie dookoła są lepsi. Bóg mi świadkiem, że zasługuje nie tylko na wszystkie te nagrody publiczności i dowody sympatii, ale także na to, żeby być wobec niej lojalnym i okazać wsparcie, kiedy tego potrzebuje.

Podzielacie zdanie Anny Muchy?


Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Niech się tam przeniosą obie pisze:

  Dziś był w Onet wywiad ze specem wywiadu. Jest za tym, aby wpuścić migrantów, ale nie w takiej ilości i nie tych agresywnych. A panie tak po prostu chcą otwarcia granicy, gdy wśród migrantów chowają się bandyci gotowi rozwalić głowę Polakowi. Obie są mądre na odległość. Dobre też na odległość. Niech tam jadą i zostaną dopóki się to nie skończy. Dowódcy mają problem co z tym zrobić, spece wywiadu z wieloletnim doświadczeniem, w Unii myślą, a te dwie uważają, że one znają na to sposób. Szokuje ich brak agresji w stosunku do służby Granicznej wroga, za to chamstwo w stosunku do polskiej. Już nawet wywiad wprost podaje, że tego typu działania, jakie one robią, to woda na młyn wroga, bo czuje w nich poparcie i jeszcze bardziej krzywdzi prawdziwych migrantów.

 • Gość pisze:

  No tak. Ale co to za kobieta która używa takiego języka? Nie wspomnę że też matka. Masakra. Dno

 • Alfonsa pisze:

  Piękny gest przyjaźni.A nie obrzucanie błotem.Wiele osób tego grona odbiorców nie rozumie.Ja Sam jestem za otwarcie korytarza humanitarnego.

 • Gość pisze:

  Sama siebie pogrążyła. Ma nauczkę by myśleć nad tym co mówi. Jak wzorzec daje młodemu pokoleniu? Żaden.

 • Gość pisze:

  I to jest prawdziwa przyjaźń!!! Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

 • nowo pisze:

  jeba… celebrytów

 • Gośćhelar pisze:

  Mam nadzieje, ze tej pani tez podziękują za współpracę w TVP. Milczenie, w pewnych sytuacjach, jest złotem. Czas ma młodych zdolnych i myślących!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×