Szukaj

Anna Mucha w króciutkich włosach i kusych szortach żegna lato! Co za metamorfoza!

Anna Mucha obcięła włosy

Ostatnio Anna Mucha zaszokowała wszystkich bardzo odważnym wyznaniem, które wyjawiła na łamach magazynu Playboy. Aktorka będąc ze swoim partnerem na wakacjach w Tajlandii zgubiła telefon komórkowy, na którym miała mnóstwo prywatnych i nagich zdjęć. Teraz obawia się, że złodziej może wrzucić do sieci jej intymne fotki.

To prawdziwy koszmar dla gwiazdy – Anna Mucha ofiarą złodziei! Skradziono jej nagie zdjęcia!

Dziś natomiast aktorka opublikowała fotografię, która wzbudziła szok i niedowierzanie wśród wielu jej fanów. Anna Mucha postanowiła ściąć włosy i pochwaliła się tym faktem na swoim Instagramie. Większość internautów zasypywała celebrytkę komplementami, lecz jak dokładnie przyjrzymy się opisowi pod zdjęciem, zauważymy mały haczyk!

Taki dzień, ze bez kawy ani rusz ! #krolestwozaesspresso! #tbt#holidays- czytamy pod zdjęciem.

Istotnym szczegółem jest tutaj hashtag #tbt, który jest skrótem od angielskiego Throwback Thursday i oznacza w wolnym tłumaczeniu “czwartkowe zdjęcia z przeszłości”.

Jeśli sięgniemy pamięcią w przeszłość, możemy przypomnieć sobie okładkę magazynu Gala, na której znajdowało się właśnie to samo zdjęcie. Dodatkowo, strój Ani, jak i słoneczna pogoda, za nic nie pasują do warunków atmosferycznych, które obserwujemy od kilku tygodni w Polsce.

Przyznać musimy, że gdyby Anna Mucha zdecydowała się zostać w takiej fryzurze na dłużej, aniżeli tylko do sesji, wyglądałaby fantastycznie i przynajmniej o 5 lat młodziej.

Anna Mucha kusi piersiami we włoskiej restauracji! Tylko ona mogła pozwolić sobie na takie zdjęcie! Opis też odpowiedni

Anna Mucha podczas sesji dla magazynu "Gala"

Anna Mucha podczas sesji dla magazynu “Gala”

Anna Mucha na okaldce magazynu "Gala"

Anna Mucha na okładce magazynu “Gala”


Czy Anna Mucha i Kuba Wojewódzki tworzyli ładną parę?

×