Zdjęcia rozebranej Anny Lewandowskiej z Dubaju stały się HITEM nowego roku! Trenerka przebiła nawet seksowną Małgorzatę Rozenek!

Anna Lewandowska bikini Dubaj

Anna Lewandowska w bikini w Dubaju

Anna Lewandowska w bikini i Robert Lewandowski bez koszulki w Dubaju. Para zaprezentowała swoje zjawiskowe sylwetki po hucznej imprezie sylwestrowej w Emiratach Arabskich.

Anna i Robert Lewandowscy witali 2019 rok z wielkim przytupem. Małżonkowie wraz ze swoją ukochaną córeczką Klarą postanowili spędzić krótkie luksusowe wakacje. Na cel swojej noworocznej podróży wybrali modny wśród gwiazd Dubaj. Warto wspomnieć, że Anna z Robertem Emiraty Arabskie upodobali sobie już w 2016 roku, gdy Ania była w piątym miesiącu ciąży.

Obecnie córeczka piłkarza skończyła roczek, zatem już w pełni świadomie uczestniczyła ze swoimi rodzicami w noworocznych atrakcjach. Anna tradycyjnie podsumowała 2018 rok w noworocznym poście:

Rok 2018 był dla mnie DOBRYM i pracowitym rokiem. Nasza córeczka Klara skończyła roczek, ten pierwszy gdzie wszystko jest nowe. Mam nadzieję, że ten następny przyniesie kolejne piękne historie i doświadczenia.
Mam cudownego i kochanego męża, który zawsze jest przy nas. Zawodowo też wydarzyło się dużo nowego i dobrego. Ale to co najważniejsze to RODZINA, ZDROWIE i MIŁOŚĆ i za to dziękuję 2018, i proszę o kolejne takie dobre lata.

Bo wiecie co? Życie tak szybko ucieka, nie powtórzymy żadnego dnia.
Dlatego bądźmy MILI, ŻYCZLIWI, DOBRZY, WSPIERAJMY się I SZANUJMY, INSPIRUJMY i więcej UŚMIECHAJMY. Śmiech to zdrowie i tego wszystkiego ŻYCZĘ Wam na nadchodzący 2019 rok – napisała Anna

Z dubajskich luksusów Anna i Robert Lewandowscy korzystali wraz ze swoimi przyjaciółmi. Noworocznego szampana małżonkowie wypili wspólnie z Mariną Łuczenko, Wojtkiem Szczęsnym oraz ze Sławomirem Peszko i jego piękną małżonką Anną.

Po szampańskiej zabawie przyszedł czas na relaks i luksusowy odpoczynek. Tym tajemniczym dniem pochwalił się na swoim profilu Sławomir Peszko. Piłkarz wkleił bowiem cudowną fotkę z jachtu, na której w pełnej krasie możemy podziwiać gołe muskularne torsy sportowców oraz rozebrane do bikini ich atrakcyjne małżonki.

Oczywiście największą atrakcją dla internautów jest rozebrana śliczna Anna Lewandowska, która w swoich różowych szortach oraz seksownym wzorzystym staniku wygląda jak zjawiskowa Irina Shayk.

Czy Anna tą fotką zdetronizowała rozebraną Małgorzatę Rozenek? Może to żona Roberta jest królową noworocznego bikini?!

Sami zobaczcie.

Lewandowscy i Szczęśni gotowi na 2019 rok! Wyglądają obłędnie! Towarzyszy im jeszcze jedna popularna para

W Dubaju już się dzieje! Lewandowscy imprezują ze Szczęsnymi! Pierwsza rewia mody za nami

Anna Lewandowska pokazała manicure na Sylwestra. Takich pazurków nikt nie będzie w stanie podrobić


Anna Lewandowska w bikini w Dubaju

Anna Lewandowska w bikini w Dubaju

Anna i Robert Lewandowscy, Marina Łuczenki i Wojtek Szczesny, Slawomir Peszko i Anna Peszko w Dubaju

Anna i Robert Lewandowscy, Marina Łuczenki i Wojtek Szczesny, Slawomir Peszko i Anna Peszko w Dubaju

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny – Sylwester 2018

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny – Sylwester 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×