Młodsza córka Lewandowskich rośnie jak na drożdżach. Laura niedługo przerośnie Klarę! Nowe zdjęcie najlepszym dowodem

Córki Lewandowskich

Córki Lewandowskich

Anna Lewandowska i jej córki powitały jesień. W pięknych ubrankach wybrały się na spacer. Uwagę przykuwa Laura, która niedługo dogoni starszą siostrę. Jak ona szybko rośnie!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zadomowili się w Hiszpanii. Teraz w Katalonii zostaną na co najmniej cztery lata, ponieważ na tyle piłkarz podpisał kontrakt z Barceloną. Tam ich córeczki będą pobierały edukację i zawierały nowe znajomości. Klara już uczęszcza do prestiżowej placówki i tylko patrzeć, jak Laura pójdzie w jej ślady. Póki co z najnowszego zdjęcia na Instagramie Anny wynika, że młodsza z dziewczynek rośnie jak na drożdżach i już niedługo dogoni starszą siostrę. Dumna mama pokazała właśnie zdjęcie z jesiennego spaceru. Jak wyglądają dzieci jednej z najpopularniejszych par w Polsce?

Anna Lewandowska pokazała córki w jesiennych ubrankach. Laura niedługo dogoni Klarę

Ania i Robert Lewandowscy ogromną wagę przykładają do wychowania i edukacji córeczek. W Monachium starsza z ich córek pobierała wiele dodatkowych lekcji. Między innymi uczyła się języków obcych i gry na pianinie, a także trenowała tenisa. 5-latka już świetnie mówi po angielsku. Z kolei w Hiszpanii dziewczynka została zapisana do prestiżowej szkoły, na którą jej rodzice nie pożałowali pieniędzy.

Portal Pompnik donosi, że czesne w placówce, która jest określana jako jedna z najlepszych na świecie, jest bardzo wysokie. Międzynarodowa szkoła w samej Katalonii ma cztery oddziały, a dzieci uczą się w niej w językach: angielskim i hiszpańskim. Jak informuje serwis, roczne opłata dla dzieci w wieku 5 lat, wynosi tutaj 12 tys. euro, czyli około 60 tys., złotych. Rodzice Klary musieli uiścić też wpisowe w wysokości 3 tys., euro, czyli około 15 tys. złotych.

Laura zapewne pójdzie w ślady starszej siostry, choć, póki co, cieszy się beztroskim dzieciństwem, a w relacjach Ani przeważają aktywności Klary.

W najnowszej relacji Ani możemy zobaczyć zdjęcie dziewczynek ze spaceru. Jesienne ubranka powodują, że pociechy  Lewandowskich wyglądają jak bliźniaczki. Tym bardziej że młodsza z nich już niedługo wzrostem dogoni siostrę. Jakie piękne ujęcie.


Anna Lewandowska pokazała córki w jesiennych ubrankach

Anna Lewandowska pokazała córki w jesiennych ubrankach

Laura Lewandowska i Klara Lewandowska

Laura Lewandowska i Klara Lewandowska

Trening Klary Lewandowskiej

Trening Klary Lewandowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×