Szukaj

Anna Lewandowska po nieprzespanej nocy chwali się skarpetkami. Tym razem nie wybrała modelu za 600 zł

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie poskarżyła się na ciężką noc. Dlaczego nie mogła zasnąć? Przy okazji pochwaliła się kolejnymi skarpetkami. Jakie wybrała?  

Anna Lewandowska w zeszłym miesiącu po raz drugi została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Laurę. Trenerka błyskawicznie wróciła do aktywności w mediach społecznościowych. Publikuje nowe zdjęcia córek, zachęca internautki do treningów, a także opowiada o cieniach macierzyństwa.

Pod koniec maja dodała post, w którym opowiedziała o nieprzespanej nocy. Na fotografii pozuje z podkrążonymi oczami i kubkiem kawy w ręku. W opisie napisała, że chociaż chciała się wyspać, córeczki miały na to inny plan:

Po dzisiejszej nocy… 1:0 dla moich dzieci. KAWY POPROSZĘ. Najlepiej wiadro. Znacie to?

Anna Lewandowska ma za sobą nieprzespaną noc

Anna Lewandowska ma za sobą kolejną noc, podczas której słabo spała, o czym poinformowała na Instagramie. Udostępniła zdjęcie, na którym nie wygląda na zregenerowaną. W opisie zdradziła, że powodem jest pełnia księżyca:

Dziś pełnia księżyca dała mi popalić. Gorszy sen, częste pobudki, zatrzymanie wody w organizmie (a niestety mam do tego tendencję, szczególnie widzę to po drugiej ciąży) a jak jest u Was? Też widzicie taką zależność? Jak radzicie sobie z problemem ZATRZYMYWANIA WODY W ORGANIZMIE oraz z obrzękami? Podzielę sie z Wami moimi sposobami. Czekam też na Wasze.

View this post on Instagram

Dziś pełnia księżyca dała mi popalić ???????? Gorszy sen, częste pobudki, zatrzymanie wody w organizmie (a niestety mam do tego tendencję, szczególnie widzę to po drugiej ciąży) a jak jest u Was? Też widzicie taką zależność????? Jak radzicie sobie z problemem ZATRZYMYWANIA WODY W ORGANIZMIE oraz z obrzękami? Podzielę sie z Wami moimi sposobami. Czekam też na Wasze ???? Ah i jeszcze jedno pytanie do mamusiek. Jakie są Wasze doświadczenia po kolejnych ciążach??? Jestem bardzo ciekawa. ???? 1. PICIE WODY, najlepiej w regularnych odstępach czasu, 2-3 l dziennie. 2. ODPOCZYNEK leżąc, trzymając nogi powyżej tułowia. 3. Korzystanie z POŃCZOCH BEZUCISKOWYCH (najlepiej takich, które proponują sklepy ortopedyczne). 4. Włączcie ćwiczenia do swojego planu dnia ???? Wykonanie 50 KRĄŻĘŃ kostkami u stóp i nadgarstkami co godzinę. Zaplanowanie regularnej aktywności fizyczną, np. spacer. 5. Unikanie zbyt długiego przebywania na SŁOŃCU oraz wysokich temperatur, np. podczas kąpieli. Ograniczcie uczęszczanie do sauny. 6. Staranie się utrzymać prawidłową masę ciała, dzięki czemu zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęków. 7. Unikanie przebywania zbyt długo w jednej pozycji. 8. Dbanie o Waszą DIETĘ (zmniejszając ilości soli) oraz zwrócenie uwagi na suplementację, szczególnie magnezem i witaminą B6, które bez problemu dostarczycie z żywnością. 9. WYSYPIANIE się (jeśli jest to możliwe) czujesz zmęczenie? Być może zamiast treningu czasem lepiej wybrać krótką drzemkę podczas dnia. 10. POKRZYWA do picia w odpowiedniej ilości. Sciskam Was???? 11. Kąpiel w letniej wodzie z SOLĄ i olejkiem LAWENDOWYM ???? 12. Endermologia/Icoon (zabiegi) #annalewandowska #healthyteam #nawadniajsie #photo @szulcworks

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Ania podzieliła się z internautkami swoimi sposobami na to, jak radzi sobie z problemem zatrzymanej wody w organizmie. Do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym pozuje w długiej, ciemnej koszulce. Włożyła skarpety od Łukasza Jemioła. Podobne można znaleźć w sklepie za niecałe 60 zł za parę.

Zdjęcie podoba się obserwatorom profilu trenerki na Instagramie. W komentarzach piszą:

  • Ale ładna stylizacja. Świetnie wyglądasz.
  • Jesteś dla mnie inspiracją. Fajne skarpetki.
  • Chciałabym tak wyglądać po nieprzespanej nocy. Super.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Ania przyciąga uwagę internautów swoją stylizacją. Niedawno pojawiła się w skarpetkach, które kosztowały 600 zł za parę.

Zobacz także: Anna Lewandowska w skarpetkach za ponad 600 złotych. To dopiero szczyt luksusu


Anna Lewandowska po nieprzespanej nocy

Anna Lewandowska po nieprzespanej nocy

Anna Lewandowska w skarpetach za 60 zł

Anna Lewandowska w skarpetach za 60 zł

Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×