Lewandowscy szykują wspólny biznes! Ania pochwaliła się wszystkim w wywiadzie. Co oni knują?

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska w nowym wywiadzie zdradziła, że ma w planach wspólny projekt zawodowy z Robertem Lewandowskim. Co szykują?

Obecnie cały piłkarski świat z zapartym tchem przygląda się Robertowi Lewandowskiemu. Ma szansę pobić historyczny rekord Bundesligi, który ustanowił legendarny niemiecki piłkarz Gerd Müeller. Przez niemal 50 lat nikt nawet nie zbliżył się do jego wyczynu, którego Der Bomber dokonał w sezonie 1971-1972. Najbliżej był on sam w sezonie 1972-73, kiedy to strzelił 36 bramek. Od tego czasu królowie strzelców tylko trzykrotnie zdołali przekroczyć magiczną trzydziestkę. I w końcu to Polak strzelił swoją 40. bramkę w sezonie i wyrównał wynik, a w najbliższym meczu będzie miał okazję go pobić:

Wierzę w Roberta całym sercem i myślę, że uda mu się pobić rekord Gerda Müllera. Nasze życie to tak naprawdę piłka, ale często tematy sportowe zostawiamy za drzwiami – mówiła Anna Lewandowska w Radiu ZET.

Żona piłkarza ma szansę obejrzeć ostatnią kolejkę Bundesligi z trybun.

Każdy piłkarz może zabrać swoją żonę na ten mecz. Jeszcze nie wiem, czy na niego polecę, wszystko ze względu na dzieci – mówiła w rozmowie.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Ania i Klara, to najwierniejsi kibice Lewego.

Jeżeli zostanę w domu to na pewno będę oglądała mecz Bayernu razem z Klarą, która zawsze głośno krzyczy: goool! – wyznała.

Anna Lewandowska przyznała także, że ciągle brakuje jej rodzinie wspólnego czasu:

Robert, po meczu z Augsburgiem, wraca z dwutygodniowego pobytu w hotelu. Będziemy mogli spędzić razem tylko dwa dni, bo później zaczyna się zgrupowanie kadry. Nauczyłam się rezygnować z planów biznesowych i wybieram spędzanie czasu z rodziną. Po urodzeniu Laury „dałam na luz”. Mimo pandemii, cały czas brakuje nam wspólnych chwil tylko we czwórkę.

W tej samej rozmowie zdradziła, że ma w planach wspólny projekt z mężem.

Anna Lewandowska planuje wspólny projekt z Robertem Lewandowskim

Ania w rozmowie z  Damianem Michałowskim zdradziła swoje  biznesowe:

Szykuję wspólny projekt z moim mężem. Pracujemy nad nim już od roku, a szczegóły pojawią się w ciągu kilku dni – mówiła Lewandowska.

Wyznała także, jakim partnerem biznesowym jest jej mąż:

Zadaje dużo pytań, na które trzeba znać odpowiedź. Robert jest bardzo wymagający, ale wprowadzamy balans i dobrze uzupełniamy się również w biznesie.

Powiedziała także, jakie jest jej założenie, jeśli chodzi o firmy, które prowadzi:

Moją dużą misją jest zmienianie nawyków Polaków na zdrowsze. Ponad 30 proc. z nich chce zmienić swój tryb życia – zdradziłą.

Lewandowska przyznała także, że 2020 rok był dla niej bardzo intensywny.

Rok temu wystartowała moja firma cateringowa. […] A przede mną premiera nowego produktu kosmetycznego. Mogę podpowiedzieć, że będzie to coś kobiecego, zmysłowego i paryskiego. Dzisiaj wystartowałam z nową kolekcją ubrań sportowych – zwierzała się w Radiu ZET.

Jesteście ciekawi, co wymyślili Lewandowscy?


Anna Lewandowska - historyczny gol Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska - historyczny gol Roberta Lewandowskiego

Anna i Robert Lewandowscy na Majorce - Majówka 2021

Anna i Robert Lewandowscy na Majorce - Majówka 2021

Anna Lewandowska przekazała radosne wieści. Robert Lewandowski wraca na boisko

Anna Lewandowska przekazała radosne wieści. Robert Lewandowski wraca na boisko

Komentarze

  • Gość pisze:

    No tak trzeba wymyślec kolejny biznes zeby mieć jeszcze więcej zer na koncie. To juz jest naprawde niesmaczne,żeby piłkarze zarabiali tyle kasy. Koncerny reklamowe traktuja Lewandowskiego jak boga a co jest takiego niezwykłego w kopaniu piłki ??? A lekarze którzy codziennie ratuja ludzkie zycia zarabiaja grosze ! To jest nie fair !!!!!

  • Viki pisze:

    Robert to ciocia klocia

  • Gość pisze:

    Człowiek orkiestra

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×