Ania i Robert Lewandowscy na randce. Tym razem postawili na sportowy luz. To tak pielęgnują miłość

Lewandowscy

Lewandowscy

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na randce. Tym razem postawili na sportowy luz. Jak wyglądali?

Anna Lewandowska jest niezwykle zapracowana. Jest kobietą sukcesu i już od dawna nie jest kojarzona tylko jako żona jednego z najsłynniejszych piłkarzy świata. Wraz z mężem Robertem Lewandowskim wychowuje dwie córki: Klarę Laurę.

Ania Lewandowska napisała w sieci, jak udaje jej się łączyć macierzyństwo z absorbującą pracą.

Tam, gdzie mogę zabieram dziewczynki ze sobą. Jeśli nie jest to możliwe to pomagają nam nasze kochane Babcie i niania. Podobnie jak Wy również miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia, że nie mogę być we wszystkich miejscach jednocześnie. Czy znacie takie powiedzenie szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko? Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy w natłoku codziennych obowiązków pamiętały także o sobie – swoich marzeniach i celach… – wyznała.

Małżonkowie dobrze też wiedzą, że przy ich intensywnym trybie życia ważne jest, żeby znaleźć czas i zadbać o relację. Od czasu do czasu więc wychodzą na randki. Zdjęciami z sobotniego wyjścia podzielili się w sieci.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na randce

Niedawno rodzina przeżyła niemałą rewolucję i przeprowadziła się z Monachium do Barcelony. Ania natychmiast zadbało o to, żeby jej bliscy poczuli się tam jak w domu. W najnowszym wywiadzie dla hiszpańskiego serwisu sportowego Mundo Deportivo powiedziała:

Czuliśmy się jak w domu od pierwszego dnia. Pomogło nam wielu bardzo pozytywnych ludzi. Zawsze powtarzam, że Polacy mogliby być Hiszpanami, ale brak nam słońca – wyznała.

Ania i Robert są obecnie bardzo zapracowani. On jest w trakcie sezonu piłkarskiego, a ona realizuje kolejne projekty. Właśnie wróciła do domu z kolejnego obozu treningowego Camp by Ann.

W sobotnie popołudnie Lewandowscy znaleźli czas dla siebie i wybrali się na randkę. Ich fani, którzy uważnie obserwują profile pary, wiedzą, że od czasu do czasu zakochani fundują sobie chwile tylko we dwoje.

Tym razem postawili na sportową elegancję i świeże powietrze. W końcu dołączyły też do nich córeczki. Zdjęcia w naszej galerii.


Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy z przyjaciółmi

Anna i Robert Lewandowscy z przyjaciółmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×