Anna Głogowska przestała ukrywać swoją miłość. Fani długo czekali na ten dzień: „Nareszcie razem!”. Urocze ujęcie trafiło do sieci

Anna Głogowska

Anna Głogowska

Anna Głogowska pokazała swojego ukochanego. Długo się nie widzieli, ale w końcu znów są razem. Wspólne zdjęcie wrzuciła do internetu.

Anna Głogowska to znana tancerka. Zyskała sławę dzięki formatowi Taniec z Gwiazdami. W show poznała Piotra Gąsowskiego, z którym doczekała się córki. Całkiem niedawno znów zrobiło się głośno o jej życiu prywatnym. Kolorowe media rozpisywały się o jej romansie z Mikołajem Roznerskim, jednak żadne z nich nie potwierdziło, by coś ich łączyło.

Sprawiła, że mocniej zabiło mu serce. Mikołaj nie pozuje do fotografii, chcąc chronić prywatność wybranki i jej córki. Na randce w Paryżu wypatrzyli go jednak internauci. „Zapytajcie jej i osób z jej otoczenia, jaka jest prawda” – pisze jedna z fanek. Inna potwierdza, że widziała zakochanych w Mieście Świateł, gdzie nie szczędzili sobie czułości – informował swego czasu Dobry Tydzień.

Plotki nasiliły się, gdy tancerka pokazała zdjęcie z bukietem róż. Dziennikarze Party poprosili ją wtedy o komentarz ws. medialnych doniesień. Ta odpowiedziała im:

Nie mogę pomóc żadnej redakcji w tym temacie.

Wczoraj gwiazda pokazała prawdziwego ukochanego i nie był nim Roznerski.

Anna Głogowska na zdjęciu ze swoją miłością

44-latka dodała zdjęcie, na którym zapozowała ze swoim uroczym czworonogiem. W opisie zdjęcia nie kryła, że to z psem łączy ją prawdziwa przyjaźń.

Mój brudasek… Nareszcie razem! – napisała.

Wspólne ujęcie zobaczycie w galerii.

Anna Głogowska o romansie z Mikołajem Roznerskim

Piękność o \relacjach z Roznerskim niedawno opowiedziała Jastrząb Post.

Jestem już przyzwyczajona do tego. Cóż mogę więcej powiedzieć. Trudno, niech gadają – skomentowała krążące na ich temat plotki.

Następnie wskazała, kto jest najprzystojniejszym polskim aktorem.

Wiadomo, że Piotr Gąsowski. Polecam z całego serca wszystkim kobietom, które akurat tak się złożyło, że się zdecydowały na rozstanie, żeby mieć super relacje ze swoimi byłymi. Naprawdę jest ekstra. Muszę wam powiedzieć, że chyba teraz jest fajniej niż jak byliśmy razem – podsumowała.

Pełna rozmowa do obejrzenia poniżej.

Lubicie Annę Głogowską?


Anna Głogowska z psem

Anna Głogowska z psem

Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Anna Głogowska na wakacjach

Anna Głogowska na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×