Szukaj

Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka z okazji dnia kobiet pokazała swoje przepiękne zdjęcie z brzuszkiem!

Anna Czartoryska ciąża

Anna Czartoryska ciąża

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Popularna polska aktorka, Anna Czartoryska-Niemczycka, na brak szczęścia w życiu nie narzeka. Gwiazda telewizyjnej sagi o Rozlewisku od 6 lat jest żoną milionera Michała Niemczyckiego, z którym ma dwoje dzieci: 5-letniego syna Ksawerego oraz 3-letniego córkę Janinę. Anna spełnia się jako aktorka, ale również jako wokalistka, w 2018 roku nagrała nawet solową płytę, zatem jej życie rodzinne i zawodowe układa się doskonale. Piękna aktorka wraz z małżonkiem zawsze marzyli o tym, aby mieć dużą rodzinę. Ich marzenia właśnie się spełniają, bowiem Anna Czartoryska jest w trzeciej ciąży, na świat niebawem ma przyjść kolejny chłopiec.

Anna na czas ciąży całkowicie wycofała się z show0biznesu, zrezygnowała nawet z usług agenta. Gwiazda całkowicie poświęca swój czas na pielęgnowanie domowego ogniska oraz przygotowania do trzeciego porodu. Na szczęście aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych utrzymuje kontakt z fanami, którzy z wielką uwagą śledzą rozwój jej ciąży. Ostatnio na profilu Anny pojawiły się życzenia oraz refleksja związana z Dniem Kobiet:

 Wszystkiego najlepszego dziewczyny! Miejcie siłę i odwagę, żeby być sobą i żyć po swojemu.

Gdy byłam mała, byłam „chłopczycą” – trenowałam judo, stałam na bramce w drużynie piłkarskiej mojego brata, pływałam najszybciej w klasie, wspinałam się na najwyższe drzewa i zawsze chodziłam w spodniach. Dla równowagi raz w tygodniu chodziłam na balet;-) Wydawało mi się, że aby udowodnić swoją wartość muszę konkurować nie tylko z dziewczynkami, ale i z chłopakami, na ich zasadach. Dziś dziewczynki są częściej zachęcane do rozwijania różnych pasji i zainteresowań, ale gdy byłam w podstawówce, żeby być akceptowaną należało mieć ładną buzię, schludny charakter pisma i umieć wtopić się w grupę, a ja nie chciałam, żeby cokolwiek mnie omijało, tylko dlatego że byłam dziewczyną. Dopiero wiele lat później, gdy zostałam mamą przekonałam się, czym tak naprawdę jest siła, wytrzymałość, wytrwałość, cierpliwość i konsekwencja. Nauczyłam się także pokory, oraz tego, że zamiast konkurować, lepiej jest współpracować, wspierać, a czasami po prostu odpuszczać. Dziś dla mnie najważniejszy jest rozwój, spokój i równowaga. Dziś doceniam moc, cud ale i ograniczenia mojej kobiecości.

Do wpisu aktorka dołączyła piękne foto z brzuszkiem, niestety nie jest to nowa fotka:

Zdjęcie powyżej robione było kilka lat temu. Jak wiadomo, macierzyństwo (zwłaszcza potrójne) na co dzień raczej tak nie wygląda – napisała Anna.

Lubicie Annę Czartoryską?

Anna Czartoryska w kosmicznej stylizacji jak z „Seksmisji”! Ale zaszalała na Różach Gali!

Anna Czartoryska jest w trzeciej ciąży! Polska księżna Kate znów zostanie mamą!

Anna Czartoryska po raz pierwszy pokazała swoją piękną córkę! 3-latka jest tak samo stylowa jak jej sławna mama


Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Anna Czartoryska-Niemczycka w bikini

Anna Czartoryska-Niemczycka w bikini

Anna Czartoryska-Niemczycka - Bal Sylwestrowy w Zakopanem

Anna Czartoryska-Niemczycka - Bal Sylwestrowy w Zakopanem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×