Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Z OSTATNIEJ CHWILI: Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ!
Z OSTATNIEJ CHWILI: Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ!

Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię synka Sashy Knezevica! Jest bardzo klasyczne! [WIDEO]
Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię synka Sashy Knezevica! Jest bardzo klasyczne! [WIDEO]

Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię synka Sashy Knezevica!...

Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię...

Zmęczona Małgorzata Socha bez makijażu w domowym zaciszu. Jak wygląda po porodzie?
Zmęczona Małgorzata Socha bez makijażu w domowym zaciszu. Jak wygląda po porodzie?

Zmęczona Małgorzata Socha bez makijażu w domowym zaciszu. Jak wygląda po...

Zmęczona Małgorzata Socha bez makijażu w domowym zaciszu....

Dziś czwartek, 20.09.2018

Anja Rubik stała się celem zmasowanego ataku ze strony TVP?! Modelka domaga się publicznych przeprosin oraz naprawienia zaistniałej szkody!

Anja Rubik włosyAnja Rubik walczy o swoje dobre imię z TVP

Światowej sławy polska modelka Anja Rubik padła ofiarą rzekomych pomówień. Sprawa dotyczy informacji opublikowanych na antenie TVP, na temat okoliczności nabycia przez nią luksusowego mieszkania. Informacje  podane na antenach TVP wielce oburzyły modelkę, która stanowczo im zaprzecza domagając się przeprosin ze strony stacji:

W kamienicy przy ul. Mokotowskiej 8, z której niegdyś brutalnie wyrzucono lokatorów, stworzono luksusowe apartamenty. Te za ogromne pieniądze kupili celebryci, m.in. dyrektor programowy TVN Edward Miszczak czy supermodelka Anja Rubik – czytamy w artykule Celebryci w przejętych kamienicach na stronie TVP Info.

Anja Rubik, broniąc dobrego imienia, natychmiast wystosowała na swoim profilu internetowym ostre oświadczenie:

W związku z bezprawnymi, karygodnymi i nieprawdziwymi oskarżeniami ze strony stacji TVP Info oraz TVP 1 zdecydowałam podjąć działania prawne w celu ochrony mojego dobrego imienia oraz mojej prywatności – napisała Rubik

W dalszej treści swojego oświadczenia Rubik odniosła się również do osób wymienionych przez TVP:

 Osób wymienionych przez TVP w oszczerczym materiale nie znam, ani nigdy o nich nie słyszałam. Są one mi całkowicie obce. Dwa lata temu zgodnie z wszelkimi przepisami prawa nabyłam na wolnym rynku mieszkanie w kamienicy w Warszawie. Zapłaciłam za nie cenę zgodną z jego rynkową wartością – napisała modelka.

Na końcu Rubik poinformowała, że oczekuje ze strony TVP natychmiastowego zaprzestania działań, domagając się publicznych przeprosin oraz naprawienia zaistniałej szkody:

Stanowczo oświadczam, że działania TVP oraz TVP Info wymierzone we mnie stanowią oszczerstwo, mające na celu zniesławienie oraz naruszenie mojego dobrego imienia. W moim mniemaniu wpisują się one w systematyczną akcję dezawuowania osób, które publicznie występują przeciwko działaniom obecnej władzy politycznej. Oczekuję ze strony TVP natychmiastowego zaprzestania takich działań, publicznych przeprosin oraz naprawienia zaistniałej szkody – podsumowuje.

Pod stanowczym oświadczeniem Anji Rubik, internauci wyrazili swoje zdanie w temacie. Pod tekstem czytamy mnóstwo komentarzy i ciepłych słów wsparcia.

Co myślicie o tym konflikcie, kto ma rację?

Będziecie pod wrażeniem! Anja Rubik obcięła swoje włosy na krótko! Teraz można ją pomylić z Sharon Stone!

Rozbawiona Anja Rubik komentuje kontrowersyjną okładkę „Vogue Polska”! [WIDEO]

Co na to Anja Rubik? Sasha Knezevic bawił się w Warszawie z jej bliskim przyjacielem!Czy Anja Rubik jest sexy?

Komentarzy: 12


Gośćja | 2 marca 2018, 14:27

kto ja wzial na modelke


Gość | 2 marca 2018, 14:16

Nie ma w tej informacji żadnego kłamstwa. Kupiła pani mieszkanie w kamienicy z której wcześniej zostali wyrzuceni lokatorzy. To są fakty. Teraz tvn i związani z nim ludzie będą straszy sądami itp bo boją się kolejnych afer które mogą wypłynąć.


Gośćvc | 2 marca 2018, 13:53

rubik to moze straszyc sadami tyle co nic lokatorzy wiedza swoje mowia wprost wyladowali na bruk, teraz komisja reprywatyzacji wlasnie bedzie zajmowac sie ta kamienica ! celebryci tupali na ulicy z kodem nawet przeciw reformie sadowniczej bo sie boja odpowiedzialnosci ! teraz juz wiadomo czego tak atakowali i robia to nadal na pis czego sie boja !


brak | 2 marca 2018, 12:01

ludzie trafili na bruk


Gość | 2 marca 2018, 11:58

Te zdjęcia -dzieci .


Gość | 2 marca 2018, 11:56

kol


Gość | 2 marca 2018, 09:46

Kicz nad kiczem.


Gość | 2 marca 2018, 09:35

Teraz w Polsce rządzi podła i mściwa zmiana ,a w szczególności w TVP ,ośmieszyć poniżyć zmieszać z błotem kurskiego dewiza


YODA | 2 marca 2018, 06:15

Popieram Panne Rubik TVP1 to narzędzie manipulacji stosowane przez elity rządzące do wprowadzania społeczeństwa w swój krzywy obraz sprawiedliwości


klara | 2 marca 2018, 00:32

glupia szmalcowniczka..po trupach do celu..przepros Polakow za oszczerstwa!!


Gość | 2 marca 2018, 00:04

A ja powiem tak, dla mnie nigdy pani nie była wzorem aktorki, ani matki . Nie wiem co znaczy dokładnie słowo „celebrytka” ale domyślam się że chodzi tu o roznegliżowane zdjęcia. Więc proszę aby tych zdjęć nie rozpowrzechniano dla dobra pani dzieci. Chyba że pani uważa iż te zdjęcia przyniosą pani i jej rodzinie sławę, to w takim razie, proszę o olanie mojego postu. Pozdrawiam Raptus


ć | 1 marca 2018, 23:06

żeby coś stracić trzeba najpierw to mieć


Dodaj komentarz
×