Szukaj

Anja Rubik swoją nagą sesją na plaży rozpaliła cały internetowy świat! Modelka rozebrała się do rosołu w słusznej sprawie!

Anja Rubik ponownie szokuje swoją nagością. Tym razem top modelka postanowiła wesprzeć ważną akcję ekologiczną. Jej rozebrane fotki miały mieć mocne przesłanie.

Anja Rubik od dawna udziela się w ważnych akcjach społecznych. Modelka zasłynęła również jako propagatorka edukacji seksualnej, która ma za zadanie poszerzyć wiedzę i świadomość w temacie wśród młodzieży. Rubik wspiera także wszystkie działania ekologiczne. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie na profilu top modelki pojawiła się rozbierana sesja, która jest protestem w ważnej dla ekologii sprawie.

Na Instagramie Rubik można podziwiać nagie zdjęcia zrobione na plaży. Okazało się, że Anja rozebrała się, aby poruszyć problem  zaśmiecania mórz i oceanów plastikiem. Zdjęcia modelki są opatrzone komentarzem, w którym Anja dokładnie tłumaczy cel swojego protestu:

100 000 morskich stworzeń ginie co roku na skutek wplątania w tworzywa sztuczne – a to tylko te znalezione! Co roku z powodu plastiku umiera około miliona ptaków morskich. Według ‘The Wall Street Journal’ tylko w USA wypuszczonych na rynek zostaje 100 miliardów plastikowych toreb na zakupy rocznie, a tylko 1% z nich podlega recyklingowi! Reszta trafia na wysypiska śmieci i do oceanów! Na całym świecie zużywa się 500 miliardów do 1 biliona plastikowych toreb. To ponad milion na minutę. 80% zanieczyszczeń plastiku oceanicznego dostaje się do oceanu z lądu! – napisała Rubik.

Anja Rubik nagością pragnie zwrócić uwagę na przerażającą ilość odpadów, które regularnie trafiają do oceanów. Do najpopularniejszych śmieci należą butelki, torby , słomki do napojów. Te plastikowe odpady stają się pożywieniem dla organizmów żyjących w zbiornikach wodnych, przez co zwierzęta umierają, albo doznają trwałych okaleczeń.

Co myślicie o takiej akcji?

Zobacz: Ewelina Lisowska w nieprawdopodobnym duecie z siostrą! Śliczną Olę czeka wielka muzyczna kariera! [WIDEO]

Zobacz: Patologia. Siostra Godlewska zwyzywała gwiazdę Instagrama! Rzuciła się na nią z pięściami! [WIDEO]

Zobacz: Piękna siostra Patricii Kazadi nową gwiazdą TVP! Na wiosennej ramówce wywołała ogromne poruszenie wśród fotoreporterów!


Anja Rubik nago na plaży

Anja Rubik nago na plaży

Anja Rubik nago na plaży

Anja Rubik nago na plaży

Anja Rubik nago na plaży

Anja Rubik nago na plaży

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×