Angelina Jolie zakochana! Nowy partner gwiazdy to chudziutki młodzik! Totalne przeciwieństwo Brada Pitta!

Angelina Jolie, Oliver Crane związek

Angelina Jolie, Oliver Crane związek

Angelina Jolie zakochana! Gwiazda od rozstania z Bradem Pittem nie była w żadnym dłuższym związku. Ostatnio zagraniczne tabloidy doniosły, że ktoś w końcu zdobył jej serce. Zobacz, kim jest jej wybranek.

Angelina Jolie pochodzi z aktorskiej rodziny. Jej ojcem jest laureat Oscara Jon Voight, a matką aktorka Marcheline Bertrand. Przed kamerami Angelina zadebiutowała w wieku 5 lat u boku swojego ojca w filmie Szukając wyjścia. W wieku 16 lat Jolie została zatrudniona jako modelka i w krótkim czasie jej twarz zaczęła być znana. Swoją pozycję gwiazdy Jolie ugruntowała ostatecznie, zdobywając Oscara za rolę w filmie Przerwana lekcja muzyki.

Jeśli chodzi o życie prywatne, to można powiedzieć, że nie miała szczęścia do mężczyzn. Była trzykrotnie zamężna. Pierwszym jej mężem był Jonny Lee Miller, następnie była w pełnym skandali związku z Billy Bobem Thorntonem. Ostatnim jej mężem był Brad Pitt, z którym ma 3 dzieci – Shiloh, Paxa i Viviene, i 3 adoptowanych – Maddoxa, Zaharę i Paxa. Para ciągle jeszcze walczy o opiekę nad nimi.  Wszystkie dzieci noszą podwójne nazwisko Jolie-Pitt.

Od czasu rozstania z Bradem Pittem aktorka nie pokazywała się dłużej z żadnym mężczyzną. Wydawało się, że jest skupiona na dzieciach i karierze. Zagraniczne tabloidy donoszą,że coś się zmieniło. Angelina widywana jest ostatnio z pewnym tajemniczym mężczyzną. Kim jest?

National Enquirer dowiedział się, że Jolie zadurzyła się w swoim ochroniarzu, 21-letnim Oliverze Crane’ie! Jest on synem jednego z najstarszych przyjaciół Angie, koordynatora kaskaderów, Simona Crane’a. Podobno Jolie rzadko wpuszcza do domu osoby z zewnątrz, więc to, że zakochała się w kimś z otoczenia, wydaje się być naturalne. Źródło portalu Radar podaje:

Wszystkie dzieci go uwielbiają! Jest dojrzały i sumienny, ale także wie, jak sprawić, by czuły się docenione i ważne. Angie jest niesamowicie wdzięczna, że ​​Oliver ma tak dobry wpływ na dzieci podczas takiej próby. Był prawdziwym wsparciem, kiedy zaczęła bitwę sądową z Bradem. Oliver jest szczególnie bliski Shiloh i Knoxowi. To naprawdę mądre dzieciaki i uwielbiają wiedzieć, jak to wszystko wokół działa, i to jest  w gestii Olivera, żeby im wytłumaczyć. Jest trochę maniakiem i uwielbia uczyć je nowych rzeczy.

Your Tango twierdzi, że Brad Pitt nie jest zadowolony z faktu, że młody mężczyzna tak bardzo zbliżył się do jego rodziny. Dodatkowo, smaczku dodaje fakt, że Oliver jest w związku. Czyżby Angelina próbowała go uwieść?

Zobacz: Brad Pitt po rozstaniu z Angeliną Jolie zadzwonił do Jennifer Aniston. Wypłakał się jej do słuchawki

Zobacz: Angelina Jolie od dawna inspiruje się stylizacjami księżnej Kate. Ale ostatnio to już ostro przesadziła!

Zobacz: Angelina Jolie zrzuciła zmysłową halkę i wyszła na ulicę bez stanika! Gwiazda zachwyca jak za swoich najlepszych czasów!


Oliver Crane i Angelina Jolie są parą?

Oliver Crane i Angelina Jolie są parą?

Oliver Crane – nowy partner Angeliny Jolie

Oliver Crane – nowy partner Angeliny Jolie

Angelina Jolie i Oliver Crane

Angelina Jolie i Oliver Crane

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×