Szukaj

Angelina Jolie i Brad Pitt w końcu się spotkali!

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt na wspólnym spotkaniu

Od zeszłego roku, co jakiś czas do mediów trafiają szczegóły dotyczące burzliwego związku Angeliny Jolie i Brada Pitta. Ostatnio pisaliśmy o tym, że hollywoodzki aktor postanowił przeprosić swoją byłą żonę, Jennifer Aniston za to, że nie był dla niej wystarczająco dobrym mężem.

Natomiast jak podaje zagraniczny portal Daily Mail, parę dni temu doszło do tajemniczego spotkania Brada Pitta i Angeliny Jolie. Pewny informator donosi, że wydarzenie od początku do końca było kontrolowane przez mediatora i arbitra byłej pary.

Z relacji światków wydarzenia wynika, że do spotkania doszło na przedmieściach Beverly Hills, gdzie pod dość obskurny domek podjechały dwie czarne limuzyny.

Brad zrobił pierwszy krok i rzucili się sobie w ramiona.-czytamy na Daily Mail.

Podobno Angelina i Brad podeszli do spotkania bardzo emocjonalnie. Łez i wzruszeń nie było końca.

Lało się wiele łez na stół. To było dla nich jak nowy początek. Oboje zdecydowali się rozpocząć wszystko na nowo. Śmiało, można powiedzieć, że było to spotkanie z Jezusem, które uduchowiło ich nowy rozdział.-opisuje jeden ze świadków.

Osoby z bliskie otoczenia wierzą w Brada i Angelinę. Twierdzą, że mogą się stać legendą, jako para. Podobno dużo inspiracji czerpią ze związku Liz Tylor i Richarda Burtona. Para dwukrotnie stanęła na ślubnym kobiercu. Ostatecznie rozwiedli się po raz drugi w 1976 roku. Miejmy nadzieje, że Jolie i Pitt podejmą właściwe decyzje, które będą najkorzystniejsze zwłaszcza dla ich dzieci.

 

 

Brad Pitt przeprasza Jennifer Aniston! Duży cios dla Angeliny Jolie!

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się


Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

×