Szukaj

Nie uwierzycie z kim randkuje Aneta Zając! To były partner gwiazdy TVN!

Aneta Zając choroba

Aneta Zając i Patryk Ignaczak są parą?

W show-biznesie zdarzają się naprawdę dziwaczne sytuacje i zwroty akcji – zwłaszcza na polu miłosnym. Edyta Herbuś spotyka się z byłym partnerem Doroty GardiasAngelina Jolie odbiła Brada Pitta swojej rywalce, Jennifer Aniston, a teraz się z nim rozwodzi… Nikt nie zna dnia ani godziny, w ciągu których do prasy trafią nowe, zaskakujące informacje. Tak jak ta: wygląda na to, że Aneta Zając spotyka się z eks Ani Wendzikowskiej, wokalistą Audiofeels Patrykiem Ignaczakiem.

Wendzikowska i Ignaczak doczekali się razem córki Kornelii, nad którą wspólnie sprawują opiekę. Aneta ma z kolei dwóch synów ze związku z Mikołajem Krawczykiem, z którym rozstała się jakiś czas temu. Przez lata łączono ją z różnymi nazwiskami i z różnymi przystojniakami, ale Zając nigdy nie lubiła komentować swojego życia prywatnego ani zdradzać zbyt wiele na jego temat. Wszystko wskazuje jednak na to, że w najbliższej przyszłości ta tendencja do bycia bardzo skrytą może ulec zmianie.

Na InstaStory Patyka pojawiło się zdjęcie, na którym oznaczono Anetę. Aneta repostowała je u siebie. W romantycznych sceneriach parku krajobrazowego, para wybrała się na rowerową przejażdżkę. W marcu w Dzień Kobiet, Zając chwaliła się bukietem kwiatów, który dostała od ukochanego. Można więc podejrzewać, że ten niespodziewany romans trwa od dłuższego czasu.

Jak myślicie? Są parą?

Aneta Zając zaszalała z fryzurą! Po słodkiej blondynce zostały już tylko wspomnienia

Aneta Zając zmaga się z ciężką chorobą! Musi natychmiast zmniejszyć tempo życia i przejść na drastyczną dietę!

Aneta Zając przybrała na wadze przez podstępną chorobę. Zobacz, jak teraz wygląda


Czy lubisz Anetę Zając?

×