Aneta Kręglicka: dom. Jak mieszka Miss Świata?
Wirtualna Polska

Aneta Kręglicka pokazała swoje luksusowe mieszkanie. Wnętrze jak z pałacu prezydenckiego

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka jak wiele innych gwiazd jest uwięziona w domu na kwarantannie. Jednak nie poddaje się i spędza ten czas rodzinnie. Pokazała zdjęcia wnętrz.

Wirtualna Polska

W ubiegłym roku minęło dokładnie 30 lat, odkąd Aneta Kręglicka zdobyła tytuł Miss World. Do tej pory żadna z naszych kandydatek nie pobiła tego tytułu. Aneta jest póki co jedyną Polką, która zwyciężyła w tak prestiżowym konkursie. Z okazji tak okrągłej rocznicy pojawił się wtedy także sentymentalny wpis zamieszczony na profilu społecznościowym modelki. Dodała fotografię przedstawiającą ją zaraz po ogłoszeniu wyników.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aneta Kręglicka: koronawirus

Aktualnie niestety w życiu modelki nie jest tak kolorowo, jak na zdjęciu. Znacznie ciężej jest jej się uśmiechać, a to ze względu na obecnie panującą pandemię koronawirusa na świecie. Choroba dotarła także do Polski. Liczba zarażonych rośnie z dnia na dzień, dlatego też Rząd postanowił zatrzymać szerzenie się wirusa wśród ludzi. Zgodnie z ostatnim rozporządzeniem, wprowadził stan zagrożenia epidemiologicznego. Oznacza to, że zamknięte są szkoły, przedszkola i inne miejsca mogące zrzeszać ludzi. Wszyscy Polacy przebywają aktualnie na domowej kwarantannie. Taki stan rzeczy utrzyma się zapewne jeszcze parę tygodni.

Aneta Kręglicka: pokazała dom

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aneta Kręglicka, solidaryzując się z innymi, także została w domu. Umieściła z tej okazji post na Instagramie, w którym opisała, jak aktualnie wygląda jej codzienność. Uważa, że spędzanie czasu z najbliższymi nie powinno nikogo doprowadzać do łez.

Spacer z synem, zabawa z psem, leżakowanie z książką, kawa ze śmietanką. Taka kwarantanna to na pewno nie dramat.

Jednak przestrzega, by całą sytuację potraktować poważnie i nie doprowadzić do stanu, w jakim znajdują się Włosi czy Hiszpania:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ale moi drodzy, nie jest wesoło. Mam nadzieję, że wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, choć niestety nie wszyscy. Nie sądzę, że się wymkniemy, ale może wspólnym nawoływaniem do rozsądku, izolacją, higieną, powszechną dyscypliną unikniemy sytuacji, którą w tej chwili przeżywają Włosi czy Hiszpanie.

Według modelki wszystko jeszcze przed nami i każdy z nas powinien wykazać się obywatelską odpowiedzialnością:

Wirtualna Polska

 Bo to wszystko jeszcze przed nami, bo to dopiero początek. Zdajmy egzamin z obywatelskiej odpowiedzialności i potraktujmy to cholernie poważnie.

Do posta dodała zdjęcie, na którym widać kawałek wnętrza jej salonu. Pięknie wykonany kominek z marmuru zdecydowanie przyciąga wzrok. Komoda z drewna stojąca pod ścianą wygląda niezwykle luksusowo.

Internauci także zauważyli świetny styl panujący we wnętrzu i oczywiście wyrazili swoje zdanie w komentarzach. Podziękowali także za to, że przypomina innym o tym, jak należy postępować.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
  • Ale klimat! Takie wnętrza uwielbiam
  • Super, że Pani to przypomina. Potrzebne są ciągłe apele i przypominanie!
  • Tak zgadzam się! Mądre słowa

Aneta Kręglicka dom

Aneta Kręglicka dom

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×