Aneta Kręglicka pokazała swoje luksusowe mieszkanie. Wnętrze jak z pałacu prezydenckiego

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka jak wiele innych gwiazd jest uwięziona w domu na kwarantannie. Jednak nie poddaje się i spędza ten czas rodzinnie. Pokazała zdjęcia wnętrz.

W ubiegłym roku minęło dokładnie 30 lat, odkąd Aneta Kręglicka zdobyła tytuł Miss World. Do tej pory żadna z naszych kandydatek nie pobiła tego tytułu. Aneta jest póki co jedyną Polką, która zwyciężyła w tak prestiżowym konkursie. Z okazji tak okrągłej rocznicy pojawił się wtedy także sentymentalny wpis zamieszczony na profilu społecznościowym modelki. Dodała fotografię przedstawiającą ją zaraz po ogłoszeniu wyników.

Aneta Kręglicka: koronawirus

Aktualnie niestety w życiu modelki nie jest tak kolorowo, jak na zdjęciu. Znacznie ciężej jest jej się uśmiechać, a to ze względu na obecnie panującą pandemię koronawirusa na świecie. Choroba dotarła także do Polski. Liczba zarażonych rośnie z dnia na dzień, dlatego też Rząd postanowił zatrzymać szerzenie się wirusa wśród ludzi. Zgodnie z ostatnim rozporządzeniem, wprowadził stan zagrożenia epidemiologicznego. Oznacza to, że zamknięte są szkoły, przedszkola i inne miejsca mogące zrzeszać ludzi. Wszyscy Polacy przebywają aktualnie na domowej kwarantannie. Taki stan rzeczy utrzyma się zapewne jeszcze parę tygodni.

Aneta Kręglicka: pokazała dom

Aneta Kręglicka, solidaryzując się z innymi, także została w domu. Umieściła z tej okazji post na Instagramie, w którym opisała, jak aktualnie wygląda jej codzienność. Uważa, że spędzanie czasu z najbliższymi nie powinno nikogo doprowadzać do łez.

Spacer z synem, zabawa z psem, leżakowanie z książką, kawa ze śmietanką. Taka kwarantanna to na pewno nie dramat.

Jednak przestrzega, by całą sytuację potraktować poważnie i nie doprowadzić do stanu, w jakim znajdują się Włosi czy Hiszpania:

Ale moi drodzy, nie jest wesoło. Mam nadzieję, że wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, choć niestety nie wszyscy. Nie sądzę, że się wymkniemy, ale może wspólnym nawoływaniem do rozsądku, izolacją, higieną, powszechną dyscypliną unikniemy sytuacji, którą w tej chwili przeżywają Włosi czy Hiszpanie.

Według modelki wszystko jeszcze przed nami i każdy z nas powinien wykazać się obywatelską odpowiedzialnością:

 Bo to wszystko jeszcze przed nami, bo to dopiero początek. Zdajmy egzamin z obywatelskiej odpowiedzialności i potraktujmy to cholernie poważnie.

Do posta dodała zdjęcie, na którym widać kawałek wnętrza jej salonu. Pięknie wykonany kominek z marmuru zdecydowanie przyciąga wzrok. Komoda z drewna stojąca pod ścianą wygląda niezwykle luksusowo.

Internauci także zauważyli świetny styl panujący we wnętrzu i oczywiście wyrazili swoje zdanie w komentarzach. Podziękowali także za to, że przypomina innym o tym, jak należy postępować.

  • Ale klimat! Takie wnętrza uwielbiam
  • Super, że Pani to przypomina. Potrzebne są ciągłe apele i przypominanie!
  • Tak zgadzam się! Mądre słowa


Aneta Kręglicka dom

Aneta Kręglicka dom

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×