Aneta Kręglicka wspomina wybory Miss World. Jak zmieniły jej życie? „Dziś oceniam to wyłącznie pozytywnie”

Aneta Kręglicka, Miss World

Aneta Kręglicka, Miss World

22 listopada 1989 Aneta Kręglicka została Miss World. Było to historyczne wydarzenie, bo do tej pory jest jedyną Polką, która wygrała ten prestiżowy konkurs. Dzisiaj z rozrzewnieniem wspomina tamten czas. 

22 listopada 1989 r., dokładnie 30 lat temu Aneta Kręglicka zdobyła tytuł Miss World. Do tej pory jest jedyną Polką, która zwyciężyła w prestiżowym konkursie. Jak to się stało, że 24-letnia studentka zza żelaznej kurtyny stała się międzynarodową gwiazdą? Dzisiaj na swoim Instagramie Kręglicka zamieściła sentymentalny wpis.

Zobacz: Jak zmieniała się Aneta Kręglicka? Przypominamy historię polskiej Miss World

Aneta Kręglicka wspomina zwycięstwo w Miss World – co napisała?

Właśnie minęło 30 lat od czasu, kiedy Aneta Kręglicka, studentka ze Szczecina, została wybrana Miss World 1989. Z okazji okrągłej rocznicy tego wydarzenia gwiazda zmieściła na swoim Instagramie sentymentalny wpis. Napisała o tym, że konkurs odmienił jej życie o pokazał jej ukryte predyspozycje. Dał też szansę na zdobycie wymarzonych celów.

Minął jakiś czas…. sentymentalne wspomnienia. Dzisiaj oceniam to wyłącznie pozytywnie. Przygoda życia, która sprawiła, że poznałam siebie, swoje możliwości i ukryte jeszcze wtedy predyspozycje.
Dała mi odwagę pójść dalej i zajść tu, gdzie jestem.
A jestem tu, gdzie chcę być.
#anetakreglicka #kreglicka #missworld – napisała Aneta Kręglicka.

Zobacz: Aneta Kręglicka pokazała syna. Jak wygląda?

Na wpis jedynej polskiej Miss World nie pozostali obojętni. I oni poczuli sentyment do tamtych emocjonujących chwil.

  • Piękna kobieta. Duma tamtych czasów. Pamiętam zachwyt kolegi ze szkoły… ta sukienka i te oczy… Z czasem jest Pani jeszcze piękniejsza… chociaż wtedy bym powiedziała że to niemożliwe…
  • Pamiętam te wybory i sukces na arenie międzynarodowej. Pamiętamy jakie były czasy to zwycięstwo było naprawdę ważne.
  • Piękna…Z wiekiem jeszcze piękniejsza, z wszystkich Miss jesteś dla mnie wzorem …bo połączenie urody z inteligencją to jest prawdziwa moc kobiet…jeśli ktoś pyta mnie która” Miss” zrobiła największą karierę po „miss” zawsze odpowiadam, że Ty Aneto…pozdrawiam gorąco – piszą rozrzewnieni internauci.

Aneta Kręglicka – krótka historia drogi do sukcesu

Aneta Kręglicka, żeby zdobyć tytuł przeszła długą drogę. Najpierw została Miss Wybrzeża, następnie Miss Polonia, w którym nagrodą był nowy samochód. Potem pojechała na wybory Miss International, gdzie wywalczyła tytuł wicemiss.

Kolejnym etapem był konkurs Miss World, na którym jej niezwykła uroda, urok i inteligencja, pozwoliły jej zostać królową i zdobyć najwyższy tytuł. Wystąpiła tam w zjawiskowej, fioletowej sukni z lisem, uszytej przez znajomą krawcową. Od tamtego czasu zyskała tytuł gwiazdy. Zaczęła tez realizować swoje marzenia.

Zobacz: Aneta Kręglicka skomentowała karierę Marceliny Zawadzkiej. Dlaczego nie ogląda jej w telewizji? [WIDEO]


Aneta Kręglicka - Miss World 1989

Aneta Kręglicka - Miss World 1989

Aneta Kręglicka na Miss World 1989

Aneta Kręglicka na Miss World 1989

Aneta Kręglicka na Miss World 1989

Aneta Kręglicka na Miss World 1989

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×