Andrzej Duda przyłapany w aptece. Wiadomo, co kupił. Czyżby jakieś problemy ze zdrowiem?

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda w minioną sobotę wybrał się do centrum handlowego. Prezydent odwiedził między innymi aptekę, w której zaopatrzył się w zdrowy preparat. Co znalazło się w jego siatce z zakupami?

Andrzej Duda w zeszłym roku po raz kolejny zdobył uznanie Polaków i wygrał wybory prezydencie. Od samego początku był faworytem wszystkich sondaży. Miał jednak sporą konkurencję, ponieważ gdy ubiegał się o reelekcję, oprócz niego swoich sił w wyborach chciało spróbować 10 innych kandydatów. Ze względu na pandemię koronawirusa wszystko odbyło się ze sporym opóźnieniem, a politycy ubiegający się o najwyższy urząd w państwie mieli trudniejsze zadanie, by dotrzeć do potencjalnych wyborców.

Andrzej Duda bez najmniejszego problemu znalazł się w drugiej turze wyborów, gdzie konkurował z bardzo silnym rywalem. Chociaż Rafał Trzaskowski, który obecnie jest prezydentem Warszawy, jako jeden z ostatnich dołączył do wyścigu o fotel głowy państwa, to cieszył się sporym poparciem. Ostatecznie zajął drugie miejsce, a Andrzej Duda został wybrany na kolejną kadencję.

Andrzej Duda przyłapany w aptece. Co kupił prezydent?

Andrzej Duda ma bardzo napięty grafik. Odkąd zaczęła się pandemia, zawsze jest w gotowości, ponieważ jest to dla niego wzmożony czas pracy. Prezydent kilka miesięcy temu sam pozostawał w izolacji ze względu na koronawirusa. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i szybko mógł wrócić do swoich obowiązków. Duda skutecznie przyciąga uwagę mediów. Zwłaszcza w czasie prywatnym przyglądają mu się paprazzi, którzy chcą podpatrzeć go podczas codziennych czynności.

Okazuje się, że prezydent często udaje się na zakupy. Już wiele razy był widziany w hipermarketach, czy centrach handlowych, gdzie sam lub w towarzystwie swojej żony kupował niezbędne produkty. W miniony weekend również wybrał się do sklepu. Oczywiście nie przemknął niezauważony.

Magazynowi Super Express udało się zrobić zdjęcia Andrzej Dudy, na których można zobaczyć, że odwiedził dwa punkty usługowe. Jednym z nich była apteka:

Prezydent miał w ten weekend podwójny powód do świętowania. Andrzej Duda w niedzielę obchodził zarówno urodziny, jak i imieniny. W ich przededniu głowa państwa udała się do centrum handlowego. Duda najwyraźniej zrobił sobie zdrowy prezent i kupił opakowanie magnezu z witaminą B6 – donosi Super Express.

Andrzej Duda ponadto udał się do punktu dorabiania kluczy. Widać, że głowa państwa niektórych spraw chce dopilnować samodzielnie.


Andrzej i Agata Duda na otwarciu muzeum

Andrzej i Agata Duda na otwarciu muzeum

Agata Duda i Andrzej Duda - romantyczne zdjęcie

Agata Duda i Andrzej Duda - romantyczne zdjęcie

Agata Duda i Andrzej Duda odwiedzili dom papieża

Agata Duda i Andrzej Duda odwiedzili dom papieża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×