Memy z Andrzejem Dudą i Martą Kaczyńską zalały internet. Wybraliśmy najlepsze

Memy Andrzej Duda i Marta Kaczyńska

Memy Andrzej Duda i Marta Kaczyńska

Memy z Andrzejem Dudą i Martą Kaczyńską

Od kiedy Andrzej Duda został prezydentem, interesują się nim nie tylko media, ale i sami wyborcy. Życie prywatne także jest pod ostrzałem. Wielu chciałoby wiedzieć, co dzieje się u prezydenta i jego żony.

Ostatnio na znów jest na ustach wszystkich. W niedzielę bowiem miała miejsce 6. rocznica katastrofy smoleńskiej. 10 kwietnia 2010 roku w wypadku lotniczym zginęło 96 osób w tym prezydent Lech Kaczyński. W całej Polsce miały miejsce uroczystości wspominające ofiary. Do Krakowa udał się Andrzej Duda. Złożył kwiaty na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich. Niestety, u jego boku nie można było dostrzec małżonki Agaty Dudy. Pojawiły się natomiast informacje, że powodem nieobecności pierwszej damy była choroba.

Zobacz: Agata Duda jest chora. Co dolega pierwszej damie?

Tymczasem plotkowało się, że para prezydencka przeżywa kryzys. Mówiło się nawet o rzekomym rozwodzie. Jednym z dowodów miały być zdjęcia zrobione Andrzejowi Dudzie i Marcie Kaczyńskiej. Plotki natychmiast zostały zdementowane, internauci jednak byli bezlitośni.

W sieci pojawiły się setki memów z Martą Kaczyńską w objęciach Andrzeja Dudy. Te najzabawniejsze prezentujemy w galerii.

Zobacz: Szok! Agata i Andrzej Duda rozwodzą się? Jest oficjalny komentarz

Memy po spotkaniu Andrzeja Dudy i Marty Kaczyńskiej

Memy z Andrzejem Dudą i Martą Kaczyńską

Marta Kaczyńska i Andrzej Duda memy

Marta Kaczyńska i Andrzej Duda memy


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×