Allan Krupa pali papierosy! Wyprowadzona z równowagi Edyta Górniak postawiła synowi restrykcyjne ultimatum!

Allan Krupa pali papierosy. Co na to Edyta Górniak?

Edyta Górniak podczas urodzinowej imprezy swojego syna doznała prawdziwego szoku. Okazało się bowiem, że 15-letni Allan Krupa pali papierosy. Gwiazda postanowiła rozprawić się ze swoją pociechą w szczególnie restrykcyjny sposób.

Edyta Górniak zawsze powtarzała, że najważniejszym mężczyzną w jej życiu zawsze był i będzie jej syn Allan Krupa. Nastolatek jako jedynak jest rozpieszczany przez matkę do granic możliwości, z czym gwiazda się nie kryje. Ostatnio dumna mama urządziła Allanowi wystawne 15-te urodziny w KFC w Sopocie (zobacz zdjęcia). Oprócz zaproszonych gości była także sama Edyta Górniak ze swoim nowym chłopakiem. Impreza była na bogato, prawie jak w Los Angeles, z fast foodowym jedzeniem, balonami, winem oraz spektakularnym tortem.

Okazało się, że Allan bawił się cudownie, do tego stopnia, że zapomniał o obecności kochanej matki. Chłopak śmiało wychodził sobie na zewnątrz, aby zapalić papierosa. Gdy Edyta zobaczyła, że jej ukochany 15-letni syn jest palaczem, natychmiast popsuło to jej urodzinowy nastrój. Po powrocie do domu zdenerwowana gwiazda urządziła Allanowi pogadankę na temat tego zgubnego nałogu. Sam syn diwy wykazał skruchę na swoim Instagramie wklejając znaczący wpis:

Oj już nie wypominajcie mi wczorajszego wieczoru. Mama wystarczająco suszyła mi głowę za ten urodzinowy „parowóz” – napisał Allan.

Okazało się, że to nie wszystko, Edyta postanowiła postawić syna do pionu, w tym celu wysłała go na weekendowe szkolenie o skutkach palenia papierosów, które prowadzą lekarze. Eksperci wyjawili Allanowi, jak bardzo palenie szkodzi jego zdrowiu:

Mówi mu o tym ciągle, ale wiadomo, że nastolatek nie do końca zdaje sobie sprawę – czytamy w tabloidzie.

Allan Krupa straci własne mieszkanie?

Karne wykłady to jednak nie wszystko. Edyta postawiła Allanowi ultimatum. Jeśli jej syn nie przestanie palić straci stancję!

Przypomnijmy, że nastolatek chodzi do wojskowego liceum pod Warszawą, gdzie Górniak wynajmuje synowi mieszkanie. Jeżeli Allan Krupa nie rzuci palenia zamieszka jednak z mamą, wówczas będzie musiał każdego ranka pokonywać 100 kilometrów luksusowym autem z wynajętym przez piosenkarkę kierowcą:

Allan zaczyna swoje zajęcia o 7 rano zatem bardzo mu zależy na mieszkaniu blisko szkoły – podaje tabloid.

Edyta Górniak doskonale wie, że wychowanie dorastającego nastolatka nie jest łatwym wyzwaniem dla samotnej matki.

Allan wchodzi w trudny okres żucia, zaczyna się u niego burza hormonów. Mam w domu nie lada osobowość, która jest czasami dla mnie wyzwaniem – wyjawiła Górniak.

Jak myślicie, czy Allan Krupa rzuci papierosy i sprawi radość swojej mamie?

Zobacz: Allan Krupa zaliczył swój wielki debiut w “Dzień Dobry TVN”! Edyta zbladła słuchając o jego planach na przyszłość! [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak śmiertelnie martwi się o syna. Życie Allana może być w poważnym niebezpieczeństwie

Zobacz: Nawet Allankowi oberwało się od byłego partnera Edyty Górniak! Nie uwierzycie, co zrobił Mateusz Zalewski


Allan Krupa pali papierosy

Allan Krupa pali papierosy

Allan Krupa podczas urodzin pali papierosy

Allan Krupa podczas urodzin pali papierosy

Allan Krupa - pali papierosy

Allan Krupa - pali papierosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×