Allanek Krupa przyłapany na grzeszkach! Dzięki paparazzi Edyta Górniak odkryła nałóg syna!

Edyta Górniak - Allan Krupa

Allan Krupa pali papierosy

Edyta Górniak niedawno urządziła przyjęcie urodzinowe dla Allana Krupy. Paparazzi przyłapali nastolatka jak palił papierosy w trakcie imprezy. Co na to gwiazda?

Edyta Górniak nie tak dawno zorganizowała Allanowi Krupie przyjęcie urodzinowe. Diwa urządziła je w Sopocie, a zdjęcia z tego wydarzenia niemal błyskawicznie obiegły media. Sporą zasługę w tym miał obecny na imprezie Tomasz Mazurkiewicz, z którym piosenkarka spotyka się przynajmniej od końca lutego.

Czujni paparazzi upolowali jednak nie tylko nowego ukochanego piosenkarki, ale także Allana Krupę palącego papierosy. Jak się okazuje, Edyta nie była świadoma tego, że chłopak czasami chodzi na „dymka”:

Mieliśmy bardzo długą rozmowę i mam nadzieję, że ona coś da. On jest świadomy, że to nie jest dobre i że zrobił mi dużego psikusa w swoje urodziny. Było to bardzo niezręczne. Nie wiem, co go tak zestresowało – przyznała Edyta w rozmowie z Pomponikiem.

Górniak dodała także, że chociaż jej samej przeszkadza zapach nikotyny, zdaje sobie sprawę z tego, że łatwo się uzależnić:

Papierosy nigdy mnie nie ciągnęły, ale rozumiem, że to może być słabość. Moja mama paliła 30 lat, ukrywała się przed moją babcią. Teraz nie pali na szczęście. Jest to straszne – dodała.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Edyta Górniak i Allan Krupa na jeden scenie żartowali na temat palenia papierosów. Myślicie, że wówczas piosenkarka nie zdawała sobie sprawy z powagi sytuacji?

Allan Krupa szaleje na strzelnicy z ukochanym Edyty Górniak! Urządzili sobie męskie zawody! [WIDEO]

Edyta Górniak zrobiła piękne zdjęcie nowemu ukochanemu. Spotykają się dłużej niż myśleliśmy

Urocza córka Dariusza Krupy wyrosła na śliczną dziewczynkę! Jest coraz bardziej podobna do Allanka i za kilka lat złamie niejedno serce!


Allan Krupa pali papierosy

Allan Krupa pali papierosy

Allan Krupa podczas urodzin pali papierosy

Allan Krupa podczas urodzin pali papierosy

Allan Krupa - pali papierosy

Allan Krupa - pali papierosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×