Mocne słowa Allana o ojcu. Pierwszy raz mówi o relacjach z Dariuszem Krupą.”To jest jedyny przypadek, gdy…”. Opowiedział też o związku i religii

Allan Krupa

Allan Krupa

Allan Krupa wkracza do show-biznesu z przytupem. Syn Edyty Górniak coraz częściej udziela wywiadów. W ostatnim rozgadał się o miłości. Ze swoją dziewczyną jest już od dawna. Poruszył też temat wiary. 

Edyta Górniak to jedna z najbardziej popularnych i uznanych polskich wokalistek. Pomimo kolejnych dekad na scenie nadal ma wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jej kolejne koncerty. Nic więc dziwnego, że artystki nie zabrakło na scenie w Zakopanem, gdzie wzięła udział w Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Była jedną z największych gwiazd tego wieczoru, a pierwszy raz na scenie będzie towarzyszył piosenkarce ukochany syn – Allan.

Jedynak również poszedł w ślady sławnej mamy i swoje życie związał z muzyką. Na swoim koncie ma już kilka piosenek i teledysków. Poniżej też przypominamy, jak wypadł na żywo przed publiką w Zakopanem.

Allan to nastolatek, który wydoroślał wyjątkowo szybko. Chociaż dopiero kilka miesięcy temu skończył 18 lat, to od dawna już mieszka sam w stolicy, gdzie zajmuje się budowaniem swojej kariery i miejsca w show-biznesie. Jedynakowi układa się nie tylko w życiu zawodowym, ale odnalazł też szczęście w miłości.

Allan Krupa o wierze i miłości. Syn Edyty Górniak opowiedział o swojej dziewczynie

Allan całkiem niedawno zaczął pokazywać w sieci pierwsze zdjęcia, na których można go było zobaczyć u boku partnerki. Przez jakiś czas ukochana początkującego rapera ukrywała swoją tożsamość, ale z czasem młodzi zaczęli pokazywać znacznie więcej.

Teraz już tożsamość partnerki Allana nie jest już tajemnicą. Wybranką jego serca jest 19-letnia Angelika Dziedzic. Nastolatka jest popularną tiktokerką. Więcej o związku Allan opowiedział w rozmowie z Mateuszem Hładkim z DDTVN.

Jesteśmy razem już rok, mieszkamy razem no już jakiś czas i bardzo fajnie nam się układa. Szalejemy za sobą, więc tego zawsze szukałem – powiedział.

Dziennikarz zapytał też Allana o kwestie wiary. Okazało się, że w tej sprawie nadal poszukuje swojego miejsca. Przypomnijmy, że Edyta Górniak nie ukrywa, że jest bardzo wierząca i regularnie chodzi do kościoła. Jej syn natomiast wyznał, że nie jest chrześcijaninem.

Nie jestem chrześcijaninem, ale nie jestem też ateistą. Szukam tego, w co wierzę. Mogę powiedzieć, że w siłę świata i wszechświata otaczającego nas dookoła – wyjaśnił Allan.

Młody raper przyznał też, że jest konserwatystą. Patrząc na związek Allana trzeba przyznać, że długo udało mu się utrzymać go w tajemnicy. Pierwszy raz wyjawił, że są razem od roku, a opinia publiczna dowiedziała się o miłości syna Edyty Górniak całkiem niedawno.

Allan Krupa o ojcu

Allan nie ukrywał, że ze swoim ojcem Dariuszem Krupą nie ma najlepszych relacji. W Dzień Dobry TVN wyjawił, że zawsze był mu obcym człowiekeim, ale negatywne doświadczenia z nim związane sporo go nauczyły.

Było to ciężkie przeżycie. Natomiast mój ojciec nigdy znacznie nie wpłynął na moje życie pod względem pozytywnym, przez co nie miałem jakiegoś sentymentu do niego. Był dla mnie trochę obcy. Oczywiście ta cała sytuacja jednak była wokół mnie, odbiła się na mnie. To jest jedyny przypadek, gdy nauczyłem się na błędach innego człowieka, bardzo ważna lekcja. Trochę to przekształciłem z negatywów na pozytywy, ponieważ dużo negatywnych sytuacji przez to oczywiście miałem w życiu.

Edyta Górniak o dziewczynie Allana

Jakiś czas temu Edyta udzieliła nam wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o ukochanej swojego syna.

Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić.


Allan Krupa w Zakopanem z dziewczyną

Allan Krupa w Zakopanem z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Komentarze

 • Gość mlodziez pisze:

  Gosciu …jestes cuchnacy malolat .. to zes DEBIL to sie czyta po twoim jednym slowie …pozdrawiamy

 • Gość pisze:

  A co to mnie obchodzi. Nie jestem z miasta Łodzi i mnie to g…. obchodzi. Kolejny celebryta z bożej łaski. Tylko do gwiazdorzenia się nadaje bo w globusie pustka.

 • Gość pisze:

  Cóż za dojrzały mezczyzna:)))) W wieku 17 lat zamieszkał z dziewczyną w mieszkaniu kupionym przez matkę, utrzymywanym przez matkę i sam będący na utrzymaniu przez matkę. Oczywiście mamuśka się cieszy, że syn taki „samodzielny” i wcale jej nie przeszkadza, że nieuk nie ma ani szkoły, ani zawodu. Ale dlaczego miałoby to przez, kazać kobiecie po ośmiu klasach, która głośno głosi, że to nie przeszkadza jej w byciu mądra :)))))) Mądra inaczej na pewno:)))

  • Gośćjoanna pisze:

   Racja 😁

  • Hpalsrbcg pisze:

   Ale w tobie dużo jadu,! Boże jaki jaka musisz ty być nieszczesliwa

  • Gość pisze:

   17:30
   Ja tam w tym żadnego jadu nie widzę. Przecież to wszystko prawda, a że fakty takie są jakie są
   , to już nie wina komentującej/ujacego.

 • Gość pisze:

  Wierzy w światło:)) – no widac, że mamuśka odcisnęła swoje piętno nie tylko w genach, ale jeszcze w „edukacji”.

 • Gość pisze:

  po takich rodzicach musi być idiota

  • Dlzukde pisze:

   Idiot to ty

  • Gość pisze:

   Matka zniszczyła relację syna z ojcem.a on jest taki glupi że jej we wszystko uwierzył i ojca publicznie ośmiesza.krupe wszyscy ostrzegali przed tym malzenstwem

 • Gośćjoba pisze:

  Skromność dziewczyny Alana aż bije po oczach. Zakonnica po prostu. Górniak z całą pewnością jest zagorzałą katoliczką, skoro bierze kasę za koncert charytatywny.

 • Gośćzuzia pisze:

  Kto skrzywdzil.tego chlopaka ta koszmarna grzywka?

 • Gość pisze:

  HahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaA

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×