Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Zachwyciła się Michałem Szpakiem, a teraz właśnie obwieściła światu o swoich zaręczynach! Przepiękna gwiazda „X-Factora” szykuje się do ślubu!

Alexandra Burke zaręczyła się, Michał Szpak


Alexandra Burke zaręczyła się

Alexandra Burke znalazła się w show-biznesie z przytupem wygrywając brytyjskiego X-Factora. Burke wydała debiutancki utwór Hallelujah po wygranej w talent-show i tym samym ustanowiła europejski rekord w ilości sprzedaży singla w ciągu 24 godzin od daty premiery!

W 2011 Alexandra była gwiazdą finału polskiej edycji X Factora. Zachwyciła nie tylko Polaków, ale również brytyjskie media, które zachwycały się jej występem z Michałem Szpakiem.

Bardzo utalentowany i wrażliwy chłopak – powiedziała Burke o Szpaku.

Życie gwiazdy układa się po jej myśli i szczęśliwa artystka wrzuciła ostatnio na swojego Instagrama urocze zdjęcie dłoni, na której jest napisane I said yes! (Powiedziałam tak). Burke zaręczyła się ze swoim partnerem Joshem Ginnellym, z którym spotykają się do kwietnia 2016 roku.

Szczęśliwa wokalistka napisała w komentarzu do zdjęcia:

Uśmiecham się kiedy to piszę, bo był to super dzień w Paryżu i to zupełnie nieoczekiwany! Moja pokrewna dusza i moja miłość poprosił mnie o coś o czym mogłam tylko marzyć. Bycie zakochanym to jedno z najbardziej magicznych uczuć jakie życie ma do zaoferowania. Jestem bardzo wdzięczna za mężczyznę który wspierał mnie i moją rodzinę w tylu sytuacjach. Zadecydowaliśmy, ze zachowamy to dla siebie przez moment, żeby nacieszyć się tą chwilą o dlatego nic nie mówiłam (…). Kocham Cię Joshua Ginnelly, nie mogę się doczekać tego co przyniesie nam przyszłość i co Bóg ma dla nas w planach.

Serdecznie gratulujemy!

Michał Szpak swoimi stylizacjami próbował przebić nawet Marylę Rodowicz! Zobaczcie jak wystroił się na Sylwestra 2017

Michał Szpak zmasakrował świąteczny przebój Mariah Carey. Tego nie da się słuchać! [WIDEO]

Michał Szpak ocenił nową piosenkę Edyty Górniak! Nie może się jej nachwalić, za to o Donatanie nie mówi już tak sympatycznie [WIDEO]

Którego zwycięzcę X-Factor lubisz najbardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×