Ola Kwaśniewska i Kuba Badach wspominają wypad do Las Vegas. Dokonali tam przełomowego odkrycia

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pochwalili się zdjęciem z Las Vegas. Małżonkowie wpisem rozbawili internautów do łez. Co napisała Ola pod kadrem?

Ola Kwaśniewska dorobiła się na Instagramie sporej rzeszy fanów. Jej profil obserwuje ponad 137 tysięcy osób, które żywo reagują na publikowane przez nią posty. Przyjęło się, że córka byłej pary prezydenckiej komunikuje się z odbiorcami wpisami w formie hasłowej. Doczekała się nawet statusu „polskiej królowej hasztagów”. Nie da się ukryć, że gwiazdą Instagrama Kwaśniewskiej jest jej pies. Urocza Lula to suczka, którą dziennikarka zaadoptowała dwa lata temu. Biało-beżowy kundelek o niezwykle uroczym pyszczku jest wiernym towarzyszem codzienności Oli i jej męża.

Córka byłej pary prezydenckiej nie szczędzi też fanom postów, na których ujawnia kolejne kadry ze swojego życia prywatnego. Co jakiś czas do sieci trafiają jej wspólne zdjęcia z mężem Kubą Badachem. Dziennikarkę i muzyka od wielu lat łączy prawdziwe uczucie, a w ich życiu próżno szukać skandali. Stanowią jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu.

Ola Kwaśniewska podzieliła się zabawnym zdjęciem

Ola z mężem bardzo rzadko udzielają wywiadów i raczej unikają wspólnych publicznych wystąpień. Wczoraj jednak zrobili wyjątek i porozmawiali z Ewą Drzyzgą w Dzień Dobry TVN. Małżonkowie opowiedzieli o wspólnym projekcie, który jest ich wielkim sukcesem. Kuba z żoną stworzyli razem piosenkę do najnowszej animacji Disneya. Kwaśniewska jest autorką słów, a Kuba skomponował muzykę. Utwór Liczy się tylko to, widzowie mogą usłyszeć podczas napisów końcowych bajki Co w duszy gra. 

Ich projekt okupiony był jednak chwilowym rozstaniem i wieloma wylanymi łzami. Ola o wszystkim opowiedziała w DDTVN.

Piosenka jest efektem naszej pandemicznej rozłąki. Tak się złożyło, że w pandemii Kuba był w Polsce, ja byłam za granicą. Nie miałam jak wrócić. Byliśmy osobno trzy miesiące, więc piosenka powstała w ten sposób, że Kuba wysyłał mi muzykę, a ja chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam. Jakie to jest strasznie wzruszające – mówiła Ola Kwaśniewska.

Małżonkowie w tym czasie gdy powstawał utwór, ruszyli razem do USA i odwiedzili Las Vegas. Ola właśnie wrzuciła do sieci zabawne zdjęcie z kasyna i oczywiście znowu mistrzowsko operowała hasztagami.

#nieustającodziękując #zawszystkiemiłesłowa #natematpiosenki #wrzucamzdjęcie #zkompozytoremżyjącym #zdnia #wktórymzorientowaliśmysię #skądsiębiorąpieniądze

Kadr rozbawił internautów wręcz do łez, a fani tej pary nie szczędzą komplementów pod ich adresem.

  • Jesteście cudowni. Jest Pani piękna i mądra, jak Pani mama.
  • No i super.
  • Jak ja Państwa lubię, to tylko ja wiem.

Nam również Ola i Kuba zrobili dzień tym zabawnym wpisem. Ich poczucie humoru potrafi rozbawić każdego.


Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska w DDTVN

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska w DDTVN

Aleksandra Kwaśniewska - ślub w 2012 roku

Aleksandra Kwaśniewska - ślub w 2012 roku

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ile razy będziemy Jeszcze czytać o tych ekshibicjonistach. Nie mają prawdziwego życia rodzinnego to się chwalą a to kolorem włosów a to że jakąś tam piosenkę stworzyły razem a to że bulimia za granicą a to przekonują nas że na prawdę się kochają. A Ja I’m I tak w to nie wierzę. Dawn postaraliby się o dziecko chociażby adoptowane I stworzyły prawdziwą rodzinę. Militaryby się czynni I Kim zająć. A tak o samymi bzdurami się chwalą Jakby było czynni. Watts! I gówno nas to Wszystko obchodzi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×